Katedra Inżynierii Procesów Zintegrowanych

Gmach Wydziału, piętro 3

Publikacje

Profil badawczy

Terminy konsultacji (zdalnych via MS TEAMS)

Kierownik

Imię i nazwisko Pokój Telefon E-mail
Sosnowski Tomasz, prof. dr hab. inż. 305 22 234 62 78 Tomasz.Sosnowski@pw.edu.pl

Pracownicy

Imię i nazwisko Pokój Telefon E-mail
Ćwieka Karol, dr inż. 302 22 234 62 76 Karol.Cwieka@pw.edu.pl
Dorosz Agata, mgr inż. 309 22 234 63 75 Agata.Dorosz@pw.edu.pl
Gac Jakub, prof. uczelni dr hab. inż. 325 22 234 65 08 Jakub.Gac@pw.edu.pl
Gradoń Leon, prof. dr hab. inż. 314 22 234 62 79, Leon.Gradon@pw.edu.pl
Grzybowski Piotr, dr inż. 317 22 234 63 71 Piotr.Grzybowski@pw.edu.pl
Jabłczyńska Katarzyna, dr inż. 302 22 234 62 76 Katarzyna.Jablczynska@pw.edu.pl
Jackiewicz-Zagórska Anna, dr inż. 312 22 234 62 47 Anna.Jackiewicz@pw.edu.pl
Krasiński Andrzej, prof. uczelni dr hab. inż. 307 22 234 64 93 Andrzej.Krasinski@pw.edu.pl
Moskal Arkadiusz, prof. dr hab. inż. 323 22 234 64 15 Arkadiusz.Moskal@pw.edu.pl
Odziomek Marcin, dr inż. 306 22 234 63 98 Marcin.Odziomek@pw.edu.pl
Penconek Agata, dr inż. 324 22 234 63 52 Agata.Penconek@pw.edu.pl
Przekop Rafał, dr hab. inż. 304 22 234 63 51 Rafal.Przekop@pw.edu.pl
Szwast Maciej, prof. uczelni dr hab. inż. 326 22 234 64 16 Maciej.Szwast@pw.edu.pl
Wrzesińska Bogumiła, dr inż. 308 22 234 63 23 Bogumila.Wrzesinska@pw.edu.pl

Profesorowie emerytowani

Imię i nazwisko
Gawroński Roman, prof. nzw. dr hab. inż.
Gradoń Leon, prof. dr hab. inż.
Urbanek Andrzej, prof. dr hab. inż.
Warych Jerzy, prof. dr hab. inż.

Doktoranci

Imię i nazwisko Pokój Telefon E-mail
Borzęcka Nina, mgr inż. 316   Nina.Borzecka.dokt@pw.edu.pl
Dobrowolska Katarzyna, mgr inż. 316   Katarzyna.Dobrowolska.dokt@pw.edu.pl
Kamiński Mateusz, mgr inż. 311 22 234 62 87 Mateusz.Kaminski.dokt@pw.edu.pl
Michalczuk Urszula, mgr inż. 309 22 234 63 75 Urszula.Michalczuk.dokt@pw.edu.pl
Nowak Bartosz, mgr inż. 311 22 234 62 87 Bartosz.Nowak.dokt@pw.edu.pl
Polak Daniel, mgr inż. 316   Daniel.Polak.dokt@pw.edu.pl
Zielińska Izabela, mgr inż. 316   Izabela.Zielinska.dokt@pw.edu.pl