Zakład Biotechnologii i Inżynierii Bioprocesowej

Gmach Wydziału, piętro 5

Publikacje

Zespoły badawcze

Tematyka badań

Kierownik

Imię i nazwisko Pokój Telefon E-mail
Ciach Tomasz, prof. dr hab. inż. 517 22 234 63 95 Tomasz.Ciach@pw.edu.pl

Pracownicy

Imię i nazwisko Pokój Telefon E-mail
Butruk-Raszeja Beata, dr inż. 505 22 234 64 19 Beata.Raszeja@pw.edu.pl
Dąbkowska-Susfał Katarzyna, dr inż. 515 22 234 62 72 Katarzyna.Dabkowska@pw.edu.pl
Jaworska Małgorzata, prof. uczelni dr hab. inż. 516 22 234 64 13 Malgorzata.Jaworska@pw.edu.pl
Kopeć Kamil, mgr inż. 035   Kamil.Kopec@pw.edu.pl
Pilarek Maciej, prof. uczelni dr hab. inż. 514 22 234 62 72 Maciej.Pilarek@pw.edu.pl
Sobieszuk Paweł, prof. uczelni dr hab. inż. 504 22 234 63 19 Pawel.Sobieszuk@pw.edu.pl
Trzciński Jakub, dr inż. 035 - Jakub.Trzcinski@pw.edu.pl
Ulatowski Karol, mgr inż. 404 22 234 62 20 Karol.Ulatowski@pw.edu.pl
Wierzchowski Kamil, mgr inż. 423   Kamil.Wierzchowski@pw.edu.pl
Wojasiński Michał, dr inż. 501 22 234 63 10 Michal.Wojasinski@pw.edu.pl
Wojciechowska Aleksandra, mgr inż. 035   Aleksandra.Wojciechowska@pw.edu.pl

Profesorowie emerytowani

Imię i nazwisko
Kołtuniewicz Andrzej, prof. dr hab. inż.
Pohorecki Ryszard, prof. dr hab. inż.

Doktoranci

Imię i nazwisko Pokój Telefon E-mail
Bartczak Mateusz, mgr inż. 423   Mateusz.Bartczak.dokt@pw.edu.pl
Frąckowiak Wojciech, mgr inż. 416 22 234 63 27 Wojciech.Frackowiak.dokt@pw.edu.pl
Kowalczyk Piotr, mgr inż. 168B   Piotr.Kowalczyk.dokt@pw.edu.pl
Latocha Joanna, mgr inż. 168B   Joanna.Latocha.dokt@pw.edu.pl
Łopianiak Iwona, mgr inż. 416   Iwona.Lopianiak.dokt@pw.edu.pl
Młynek Mateusz, mgr inż. 168B   Mateusz.Mlynek.dokt@pw.edu.pl
Podgórski Rafał, mgr inż. 168B   Rafal.Podgorski.dokt@pw.edu.pl
Poniatowska Aleksandra, mgr inż. 035   Aleksandra.Poniatowska.dokt@pw.edu.pl
Rybak Ewa, mgr inż. 327   Ewa.Rybak.dokt@pw.edu.pl
Ulatowski Karol, mgr inż. 404 22 234 62 20 Karol.Ulatowski.dokt@pw.edu.pl
Wierzchowski Kamil, mgr inż. 423   Kamil.Wierzchowski.dokt@pw.edu.pl

Pracownicy inżynieryjno-techniczni

Imię i nazwisko Pokój Telefon E-mail
Czerska-Duszak Jolanta, mgr inż. 035 22 234 63 27 Jolanta.Duszak@pw.edu.pl
Wojciechowska Aleksandra, mgr.inż. 035 22 234 63 27 Aleksandra.Wojciechowska@pw.edu.pl