Wyniki rekrutacji na studia II stopnia

Rekrutacja na studia II stopnia na Wydziale Inżynierii Chemicznej i Procesowej w roku akademickim 2021/2022 została zakończona. Lista osób przyjętych na studia z podziałem na specjalności jest dostępna poniżej.

Polskie badanie systemu przechowywania organów do przeszczepu zakończone sukcesem

Portal Biotechnologia.pl donosi o urządzeniu medycznym, wraz z innowacyjnym płynem perfuzyjnym przenoszącym gazy oddechowe, które umożliwiają utrzymanie pracy organu w warunkach pozaustrojowych. Urządzenie i płyn perfuzyjny zostały opracowane przez zespół NanoSanguis, Inc.

X Kongres Technologii Chemicznej

Zachęcamy do udziału w X Kongresie Technologii Chemicznej organizowanym przez Politechnikę Wrocławską w dniach 11-14.05.2022. Więcej informacji na stronie konferencji: https://techem10.pwr.edu.pl/ .

10th European Young Engineers Conference

Zapraszamy na konferencję młodych naukowców European Young Engineers Conference, która odbędzie się zdalnie w dniach 4-6 kwietnia 2022. Więcej informacji na stronie konferencji: https://www.eyec.ichip.pw.edu.pl/.

European Technical Coatings Congress 2022

Zapraszamy do udziału w European Technical Coatings Congress 2022, który po zmianie terminu ze względu na epidemię odbędzie się w Krakowie, 12-14 lipca 2022 roku.

Zespół ds. etyki badań naukowych z udziałem ludzi

Laboratorium chemiczne. Pracownica wykonuje eksperyment w centrum zdjęcia.

W Politechnice Warszawskiej został powołany Zespół ds. etyki badań naukowych z udziałem ludzi. Przewodniczącym Zespołu został prof. dr hab. inż. Arkadiusz Moskal z naszego Wydziału.

Kurs "Critical Sustainability"

Tekst: Critical sustainability Technishe Universidat Berlin

Politechnika w Berlinie - lider konsorcjum ENHANCE - zaprasza studentów studiów licencjackich i magisterskich zainteresowanych zajęciami projektowymi z zakresu "Critical Sustainability".

Osiągnięcia Archiwalne

Osiągnięcia opublikowane na poprzedniej wersji strony internetowej Wydziału