Studenci WIChiP PW we władzach SSPW!

Obraz przedstawia logo Samorządu Studentów Politechniki Warszawskiej

Miło nam poinformować, że troje naszych studentów: Uliana Belyaeva, Jakub Dekowski i Michelle Ingalis, objęło funkcje Przewodniczących Komisji w Kolegium Samorządu Studentów Politechniki Warszawskiej na kadencję 2023. Serdecznie gratulujemy!

Więcej szczegółów w rozwinięciu aktualności.

Uliana Belyaeva została Przewodniczącą Komisji Kultury SSPW. Uliana jest studentką 7 semestru studiów, w poprzedniej kadencji Wydziałowej Rady Samorządu WIChiP, będąc jej członkiem, była delegatem do Komisji ds. Rozwoju WIChiP.

Jakub Dekowski został Przewodniczącym Komisji Dydaktycznej SSPW. Jakub jest studentem 5 semestru studiów i jako członek poprzedniej kadencji WRS WIChiP był delegatem do Parlamentu SSPW, delegatem do Rady Wydziału WIChiP, delegatem do Wydziałowej Komisji Stypendialnej WIChiP oraz delegatem do Komisji ds. Dydaktycznych WIChiP.

Michelle Ingalis została Przewodniczącą Komisji Domów Studenckich SSPW. Michelle jest studentką 7 semestru studiów, w poprzedniej kadencji WRS WIChiP była jej członkiem oraz Przewodniczącą Rady Mieszkańców Domu Studenckiego Pinezka-Tulipan.

Mamy nadzieję, że działalność w SSPW przyniesie naszym Studentom wiele cennych doświadczeń, a pełnione przez Nich funkcje Przewodniczących Komisji SSPW będą okazją do kreatywnych działań na rzecz całej społeczności studenckiej Politechniki Warszawskiej.
Życzymy Wam powodzenia w nowych obowiązkach!