Nagroda dla HIPERH2 Sp. z o.o. w 3W nano Start-up Challenge podczas konferencji InterNanoPoland 2023

Z wielką dumą informujemy, że podczas uroczystej gali pierwszego dnia konferencji InterNanoPoland 2023 zorganizowanej w Katowicach przez fundację NANONET nagrodzona została spółka spin-off Politechniki Warszawskiej! HIPERH2 Sp. z o.o. reprezentowana przez dr. inż. Karola Ćwiekę i dr. inż. Kamila Czeleja, pracowników Wydziału Inżynierii Chemicznej i Procesowej Politechniki Warszawskiej, zdobyła 3 miejsce i nagrodę pieniężną w wysokości 10 000 zł.  

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! 

3W nano Start-up Challenge to wydarzenie, które podkreśliło innowacyjny potencjał startupów z Polski i Europy Środkowo-Wschodniej. Dla HIPERH2 Sp. z o.o. była to doskonała okazja do zaprezentowania planu rozwoju technologii wytwarzania zielonego wodoru z substancji organicznych będących pochodnymi biomasy z wykorzystaniem energii słonecznej i nanomateriałów. Prace badawcze w tej tematyce realizowane są przez Naukowców z WICHIP również w ramach projektu LIDER NCBR kierowanego przez dr inż. Karola Ćwiekę. 

Warto dodać, że poza nagrodą pieniężną, HIPERH2 otrzymała możliwość walidacji technologii oraz oceny jej potencjału przez: Bank Gospodarstwa Krajowego, Idea 3W

Zapraszamy do obejrzenia relacji z tego wydarzenia na Facebooku Fundacji. 

Raz jeszcze życzymy sukcesów i gratulujemy osiągnięć!