Medal 50-lecia Warszawskiego Klubu Górskiego dla WIChiP

Obraz przedstawia potwierdzenie wyróżnienia o treści: "Wydział Inżynierii Chemicznej i Procesowej Politechniki Warszawskiej został wyróżniony medalem 50-lecia Klubu nr 35 w podziękowaniu za istotny wkład w działalność Klubu." Na dole znajduje się logo Warszawskiego Klubu Górskiego i podpis Krzysztofa Głażewskiego, Prezesa Klubu.

Z radością informujemy, że nasz Wydział został wyróżniony Medalem 50-lecia Warszawskiego Klubu Górskiego im. prof. Walerego Goetla. Serdecznie gratulujemy Klubowi tak zacnego jubileuszu, życzymy wielu kolejnych przygód na szlaku i zapewniamy, że Klub zawsze będzie miał swoje miejsce na naszym Wydziale.

Zachęcamy do odwiedzenia strony Klubu na Facebooku (link tutaj).

Zdjęcie przedstawia Medal 50-lecia Warszawskiego Klubu Górskiego na tle grafiki z cerkwią w Kotaniu autorstwa Jana Szarana

Grafika z cerkwią w Kotaniu autorstwa Jana Szarana. Więcej prac artysty można znaleźć tutaj: https://janszaran.wixsite.com/mojebazgroly