Laureaci "Stypendium pod choinkę" z WIChiP

Z wielką radością informujemy, że inż. Natalia Sobolewska oraz Jakub Rejdych, Przewodniczący WRS IChiP, 7. grudnia otrzymali "Stypendium pod choinkę"!

Stypendium to zostało w tym roku przyznane 19 studentom z całej Politechniki Warszawskiej, stąd aż dwa stypendia dla Naszych studentów napawają nas wielką dumą! W rozwinięciu wiadomości więcej informacji o Naszych laureatach. 

Serdecznie gratulujemy!

Wyciąg z sylwetek laureatów opublikowanych na stronie głównej Politechniki Warszawskiej.

Jakub Rejdych

Student Wydziału Inżynierii Chemicznej i Procesowej. Od 2021 r. działa w Samorządzie Studentów PW. W 2022 r. koordynował akcję Fundacji DKMS na Politechnice Warszawskiej. Gdzie się da reprezentuje swój Wydział i Uczelnię – na targach, spotkaniach z pracodawcami, Dniach Otwartych czy konferencjach.
W życiu codziennym wielki fan książek Lema i Dicka, zapalony słuchacz muzyki najróżniejszej, amator eksperymentów kulinarnych i piwowarstwa.

Natalia Sobolewska

Studentka Wydziału Inżynierii Chemicznej i Procesowej, absolwentka Wydziału Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska. Działa w Kole Naukowym Biogospodarki. Laureatka konkursów o tematyce środowiskowej i zrównoważonego rozwoju: Metropolitalny Climathon i Bio-based Innovation Student Challenge Europe. Koordynowała ze strony studentów zbiórkę darów dla osób potrzebujących z Ukrainy.

Laureaci Stypendium pod Choinkę 2023 wraz z przedstawicielami Władz Uczelni i Wydziału. Od lewej: Jakub Rejdych, prof. dr hab. inż. Robert Zalewski, Prorektor ds. Studenckich, inż. Natalia Sobolewska oraz dr hab. inż. Maciej Pilarek, profesor uczelni, Prodziekan ds. Studenckich na WIChiP 

Pełna lista laureatów z sylwetkami znajduje się tutaj.

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!