Konkurs Schneider Go Green 2023 - Global Student Competition

Obraz przedstawia baner konkursu Schneider Go Green 2023 Global Student Competition

Firma Schneider Electric zorganizowała konkurs Schneider Go Green 2023. Tematem konkursu jest "Cyrkularność i efektywność energetyczna budynków". Konkurs jest otwarty dla studentów studiów licencjackich i magisterskich z całego świata, którzy studiują na kierunkach związanych z biznesem, inżynierią, marketingiem i/lub innowacją. Termin rejestracji zespołu: 10 maja.

Więcej informacji na stronie: https://gogreen.se.com/en oraz w rozwinięciu wiadomości.

Co dalej po rejestracji? Schneider Electric opisuje to następująco:

"Stwórz zespół: członkowie zespołu muszą studiować w tym samym kraju w czasie trwania konkursu. Wierzymy również, że różnorodność i integracja są kluczowe dla innowacji, dlatego zachęcamy, aby Twój zespół był zróżnicowany.

Podziel się pomysłem: przygotuj się, aby inspirować! Podziel się swoim odważnym pomysłem i zgłoś swoją prezentację. Nie martw się - nie oczekujemy idealnego projektu!

Wybrane zespoły otrzymają opiekę mentorską od liderów Schneider Electric, która pomoże im udoskonalić rozwiązanie oraz dopracować wnioski i prezentacje.

Nagroda: rozwój zawodowy, oferta stażu, nagroda finansowa.

Zwycięzcy regionalni to zwycięzcy globalni! Wszystkie 8 zwycięskich zespołów z 8 regionów całego świata zaprosimy na międzynarodowe spotkanie, aby uczcić ich śmiałe pomysły.

Czekamy na Twój pomysł!"