Zakład Procesów Rozdzielania

Publikacje

 

 

 

 

 

 

 

 

Kierownik

Imię i nazwisko Pokój Telefon E-mail
Makowski Łukasz, prof. uczelni dr hab. inż. 219 22 234 62 94 Lukasz.Makowski.ichip@pw.edu.pl

Pracownicy

Imię i nazwisko Pokój Telefon E-mail
Bojarska Zuzanna, mgr inż. 218   Zuzanna.Bojarska@pw.edu.pl
Gierycz Paweł, prof. dr hab. inż. 217   Pawel.Gierycz@pw.edu.pl
Krzywda Roman, dr inż. 234 22 234 62 74 Roman.Krzywda@pw.edu.pl
Małolepszy Artur, dr 215 22 234 63 50 Artur.Malolepszy@pw.edu.pl
Mazurkiewicz-Pawlicka Marta, dr inż. 214 22 234 62 48 Marta.Pawlicka@pw.edu.pl
Orciuch Wojciech, dr inż. 220 22 234 64 91 Wojciech.Orciuch@pw.edu.pl
Poświata Artur, dr inż. 216 22 234 63 60 Artur.Poswiata@pw.edu.pl
Wojtas Krzysztof, dr inż. 235 22 234 62 75 Krzysztof.Wojtas@pw.edu.pl
Zalewski Mariusz, dr inż. 231 22 234 75 01 Mariusz.Zalewski@pw.edu.pl

Profesorowie emerytowani

Imię i nazwisko
Sieniutycz Stanisław, prof. dr hab. inż.
Szwast Zbigniew, prof. dr hab. inż.
Wolny Andrzej, prof. dr hab. inż.

Doktoranci

Imię i nazwisko Pokój Telefon E-mail
Jędrzejczak Krystian, mgr inż. 232   Krystian.Jedrzejczak.dokt@pw.edu.pl
Krzosa Radosław, mgr inż. 233   Radoslaw.Krzosa.dokt@pw.edu.pl
Jałowiecka Monika, mgr inż. 233   Monika.Jalowiecka.dokt@pw.edu.pl
Tyrański Mariusz, mgr inż. 232   Mariusz.Tyranski.dokt@pw.edu.pl
Wojtalik Michał, mgr inż. 232   Michal.Wojtalik.dokt@pw.edu.pl