Seminaria "Chemical Engineering Horizons in Different Perspectives"

Zapraszamy na seminaria z cyklu "Chemical Engineering Horizons in Different Perspectives". Na seminariach przedstawiciele firm i uczelni opowiedzą o swoich doświadczeniach i przemyśleniach w tematyce przyszłości i horyzontów inżynierii chemicznej. Wydarzenia będą odbywać się stacjonarnie w Gmachu Inżynierii Chemicznej i Procesowej, Waryńskiego 1, w Audytorium III w środy od 15:00 począwszy od 28 lutego kończąc na 20 marca. Wstęp po zapisaniu; spotkania będą prowadzone w języku angielskim.

Zapraszamy do udziału w seminariach wszystkich zainteresowanych kierunkami rozwoju i szerokością perspektyw stojących przed inżynierią chemiczną. Studenci, doktoranci i pracownicy WIChiP, innych wydziałów Politechniki Warszawskiej, czy też innych uczelni, na pewno znajdą w trakcie tych spotkań inspirację do pokierowania swoim własnym rozwojem zawodowym czy naukowym. Specjaliści z uczelni oraz przedsiębiorstw o międzynarodowym zasięgu wygłoszą seminaria i zaproszą do dyskusji nad horyzontami i przyszłością inżynierii chemicznej.

Harmonogram seminariów

28 lutego

6 marca

  • 15:00 - Marc-Olivier Coppens – założyciel i Dyrektor Centre for Nature-Inspired Chemical Engineering na University College London
  • 16:00 - Reinaldo Machado – Główny Inżynier ds. Badań i Rozwoju w Versum Chemicals (Merck group), wcześniej w Air Products and Chemicals

13 marca

  • 15:00 - Roger-Marc Nicaud - założyciel i CEO w Ypso-Facto, wcześniej założyciel i CEO w Novasep

20 marca

  • 15:00 - Roberto Werneck do Carmo – Kierownik Global I&T – Open Innovation w Braskem. (Prelegent pojawi się osobiście!)

 

Prosimy o zapisywanie się na wybrane seminaria za pomocą formularza. Zapisy można edytować najpóźniej do 12:00 w dniu wybranego seminarium.

Studentom i doktorantom uczestniczącym w serii seminariów zostaną wydane certyfikaty uczestnictwa. Podstawą przyznania certyfikatu jest wcześniejszy zapis.

Zachęcamy do śledzenia wydarzenia na poświęconych mu stronach na Facebooku i LinkedIn.

Zapraszamy!