Piknik Naukowy Polskiego Radia i Centrum Nauki Kopernik

Na Stadionie Narodowym 27 maja odbył się Piknik Naukowy Polskiego Radia i Centrum Nauki Kopernik. Wzięli w nim udział studenci Koła Naukowego Inżynierii Chemicznej i Procesowej "Venturi". Zaprezentowali swoje projekty, m.in. bioreaktor oraz instalację do otrzymywania napojów roślinnych zastępujących mleko. Promowali też studia na Naszym Wydziale.

Słoneczna pogoda i przyjazna atmosfera przyciągnęła wielu zainteresowanych nauką zwiedzających. Wystawa Koła Naukowego "Venturi" znajdowała się w dużym namiocie Politechniki Warszawskiej, gdzie prezentowały swoje osiągnięcia inne Wydziały i Koła Naukowe. Więcej o udziale PW w Pikniku można przeczytać tutaj.

Zapraszamy też na stronę na Facebooku naszego Koła Naukowego, gdzie przeczytacie więcej o ich działalności.