Wyróżnienia dla pracowników Wydziału przyznane podczas Święta Politechniki 2023

Z wielką przyjemnością i dumą informujemy, że podczas uroczystego posiedzenia Senatu Politechniki Warszawskiej, w trakcie Święta PW, trzech spośród naszych pracowników zostało uhonorowanych odznaczeniami - prof. Leon Gradoń otrzymał honorowy status Profesor Emeritus PW, zaś dr hab. inż. Maciej Szwast, profesor uczelni oraz dr inż. Janusz Oleniak otrzymali medale Komisji Edukacji Narodowej za osiągnięcia w pracy dydaktycznej.

• Prof. Leon Gradoń otrzymał honorowy status Profesor Emeritus PW – jest to wyróżnienie, które otrzymują wybitni emerytowani profesorowie naszej uczelni, którzy nadal wykazują dużą aktywność naukową powiązaną z macierzystym Wydziałem,
  • Dr hab. inż. Maciej Szwast, profesor uczelni otrzymał medal Komisji Edukacji Narodowej za osiągnięcia w pracy dydaktycznej. Zajęcia pana Profesora cieszą się dużym uznaniem studentów,
  • Dr inż. Janusz Oleniak otrzymał medal Komisji Edukacji Narodowej za osiągnięcia w pracy dydaktycznej. Pan Doktor przez wiele lat prowadził zajęcia na naszym Wydziale, a jego praca stała zawsze na najwyższym poziomie.

Odznaczonym serdecznie gratulujemy!

Relację z obchodów Święta Politechniki Warszawskiej znajdziecie Państwo na stronie internetowej PW.