Praktyki Zbiorowe 2022

Oferta praktyk zbiorowych w roku 2022 dla studentów WIChiP obejmuje: Grupa Azoty Zakłady Chemiczne "Police" S.A., Instytut Chemii Przemysłowej, Instytut Chemii i Techniki Jądrowej.

Oferta praktyk zbiorowych w roku 2022 dla studentów WIChiP

Lp. Temat Miejsce ilość data
1. Elastyczne materiały chitozanowe folio- i powłokotwórcze o innowacyjnych właściwościach wytrzymałościowych i higienizujących. IChP 1 11.07.2022 - 08.08.2022
2. Badania rozwojowe API i produktu leczniczego (badania stabilności API i produktu leczniczego). IChP 2 lipiec-wrzesień
3. Analiza chemiczna i instrumentalna w kontroli jakości produktów leczniczych. IChP 3 czerwiec-wrzesień (wymiennie)
4. Analiza produktów leczniczych. IChP 2 czerwiec-wrzesień (razem)
5. Bioanaliza. IChP 1 wrzesień
6. Synteza organiczna w obszarze chemii medycznej. IChP 2 czerwiec-wrzesień
7. Zastosowanie procesów elektrochemicznych w wydzielaniu i odzysku metali. IChP 1 wrzesień
8. Prowadzenie badań odwodornienia węglowodorów oraz krakingu termicznego. IChP 1 wrzesień-październik
9. Praca w laboratorium technologicznym / odwzorowanie procesów przemysłowych w skali laboratoryjnej. IChP 2 sierpień- wrzesień (termin może ulec zmianie w związku z pracami realizowanymi u partnerów biznesowych)
10. Praca w laboratorium analitycznym jako wsparcie dla procesów technologicznych. IChP 2 wrzesień
11. Laboratorium Badań Materiałowych IChTJ - Sorbenty metaloorganiczne i ich zastosowania. IChTJ 1 lipiec-sierpień
12. Laboratorium Badań Materiałowych IChTJ - Zaawansowane materiały dla energetyki jądrowej, badania procesów utleniania stopów cyrkonu IChTJ 1 22.08.2022 - 16.09.2022
13. - GA ZCh Police 5 04.07.2022 – 29.07.2022

Czekamy na decyzję Grupy Azoty Zakłady Azotowe „Puławy” S.A. w Puławach oraz Instytutu Chemii Organicznej w Warszawie.

Zapisy na praktyki zbiorowe osobiście pokój 106 (p. Karolina Kula) do 25 kwietnia 2022 roku (poniedziałek).

UWAGA!!!

Ze względu na duże zainteresowanie "praktykami zbiorowymi" o kolejności dostania się na praktyki będzie decydował rok studiów (3 rok ma pierwszeństwo) oraz średnia ocen z roku studiów poprzedzającego obecny rok studiów kandydata (np. dla studenta 3 roku będzie brana pod uwagę średnia z 2 roku studiów).