Odznaczenia państwowe i promocje doktorskie

4 października 2023 roku, w Dużej Auli w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej odbyła się uroczystość promocji doktorskich oraz habilitacyjnych oraz wręczenie odznaczeń państwowych. Wśród odznaczonych i promowanych byli pracownicy oraz absolwenci Naszego Wydziału. Pełna lista nagrodzonych w rozwinięciu aktualności.

Wszystkim odznaczonym oraz promowanym doktorom serdecznie gratulujemy!

Z naszego Wydziału odznaczeni Srebrnym Krzyżem Zasługi zostali prof. dr hab. inż. Tomasz Ciach oraz dr hab. inż. Andrzej Krasiński, profesor uczelni. Złoty Medal za Długoletnią Służbę otrzymali: mgr inż. Krystyna Brzózka, prof. dr hab. inż. Ewa Dłuska oraz dr inż. Roman Jerzy Krzywda. Ślubowanie doktorskie złożyło siedmioro naszych młodych doktorów: dr inż. Zuzanna Bojarska, dr inż. Agata Dorosz, dr inż. Tomasz Kotkowski, dr inż. Daniel Polak, dr inż. Grzegorz Tyl, dr inż. Karol Ulatowski oraz dr inż. Michał Wojtalik.