Nagrody za plakaty na konferencji World Filtration Congress

Z przyjemnością informujemy, że reprezentacja z naszego Wydziału, w osobach dr hab. inż. Andrzej Krasiński, profesor uczelni, i dr hab. inż. Maciej Pilarek, profesor uczelni, zdobyła dwa pierwsze miejsca w konkursie na najlepszy poster w kategorii "Industry poster" podczas 13th World Filtration Congress w San Diego, California, USA.

Szczegółowe informacje o zaprezentowanych plakatach w rozwinięciu aktualności.

Pierwsze miejsce zajął dr hab. inż. Andrzej Krasiński, profesor uczelni, z plakatem pt. "Improvement of Coalescence Filters Performance by Coating or Polymer Fibrous Media".

Drugie miejsce zajął dr hab. inż. Maciej Pilarek, profesor uczelni, z plakatem wieloautorskim pt. "Quantitative Assays for Determination of Antibacterial Water Filters - Testing Protocols Proposal". Pełny skład autorów plakatu: dr hab. inż. Andrzej Krasiński, profesor uczelni; dr hab. inż. Maciej Pilarek, profesor uczelni; mgr inż. Michał Stor; mgr inż. Kamil Wierzchowski; dr hab. Jolanta Mierzejewska, profesor uczelni; prof. dr hab. inż. Leon Gradoń.

Wyniki prezentowanych prac były efektem realizacji projektu Techmatstrateg-III/0005/2019-00 pt. „Kompozytowe materiały filtracyjne o wydłużonym czasie pracy przeznaczone do oczyszczania wody oraz do wysokosprawnej separacji układów rozproszonych gaz-ciecz i ciecz-ciecz”.

Gratulujemy uzyskania nagród na tej prestiżowej konferencji i życzymy dalszych sukcesów w przyszłości!