Dwie nagrody dla KN IChiP "Venturi" na XX Targach Kół Naukowych i Organizacji Studenckich KONIK

Z wielką dumą informujemy, że pierwszego dnia XX Targów Kół Naukowych i Organizacji Studenckich KONIK nasze Koło Naukowe Inżynierii Chemicznej i Procesowej "Venturi" otrzymało dwie nagrody! Były to Nagroda Publiczności oraz Złoty KONIK!

Serdecznie gratulujemy naszym studentom obu nagród i życzymy dalszych sukcesów!

Pierwsza z nich, Nagroda Publiczności, została przyznana za najlepsze wydarzenie organizowane przez uczestników - w przypadku KN "Venturi" jest to European Young Engineers Conference (EYEC), czyli rokrocznie organizowana konferencja dla młodych naukowców.

Druga z nagród to główna nagroda w konkursie - Złoty KONIK! Nagroda została przyznana za "całokształt działalności, duże zaangażowanie w rozwój studenckiego ruchu naukowego, ogólne  osiągnięcia i budowanie pozytywnego wizerunku Politechniki Warszawskiej".

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia na Facebooku.

Raz jeszcze życzymy sukcesów i gratulujemy osiągnięć!