Drzwi Otwarte Politechniki Warszawskiej

Już jutro zapraszamy na Drzwi Otwarte Politechniki Warszawskiej! Nasz Wydział będzie miał swoją reprezentację aż w trzech miejscach!

1) Po pierwsze, nasze stanowisko w Gmachu Głównym, gdzie będzie można porozmawiać z Naszymi studentami, zobaczyć jak wygląda reaktor z automatycznym sterowaniem oraz obejrzeć filmy prezentujące inżynierię chemiczną, perspektywy pracy.

2) Po drugie, przy fontannie na środku kampusu głównego Politechniki będzie można zobaczyć stanowisko Koła Naukowego Inżynierii Chemicznej i Procesowej "Venturi". Zajrzyjcie na ich stronę po więcej informacji!

3) Po trzecie, na samym terenie Wydziału Inżynierii Chemicznej i Procesowej będzie można odwiedzić nasze laboratoria, spotkać się w miłej atmosferze ze studentami i pracownikami Wydziału. Zapraszamy o godzinie 11:00, 13:00 i 15:00 - o tych godzinach ruszamy z programem wycieczki po Wydziale!

Do zobaczenia jutro!