„Birety poszły w górę!” - rozdanie dyplomów 2023

Grupa uśmiechniętych studentów ubranych w czarne togi wyrzuca birety w górę po odebraniu dyplomów

Uroczystość rozdania dyplomów inżynierskich i magisterskich już za nami. Przy wspaniałej pogodzie studenci wyrzucili birety w górę w pełnym słońcu na trawniku otaczającym nasz Wydział.

Absolwenci! Dziękujemy, że byliście z Nami! Pamiętajcie o Nas i wracajcie by dzielić się doświadczeniami z przyszłej kariery zawodowej. Trzymamy za Was kciuki!

Zapraszamy do obejrzenia kilku zdjęć z tego wydarzenia tutaj.

Uroczystość przemówieniem otworzył prof. dr hab. inż. Marek Henczka, Dziekan Wydziału. Po przemówieniu, swoje dyplomy odebrali absolwenci studiów inżynierskich i magisterskich.

Wydarzenie było okazją do zrobienia pamiątkowych zdjęć z przyjaciółmi z roku i pracownikami Wydziału. Spotkanie zakończyło się toastem za pomyślność Wydziału i absolwentów.

Dziękujemy wszystkim za przybycie, a Absolwentów zachęcamy do powrotu na Wydział podczas przyszłych wydarzeń!