Informacje dla studentów przyjętych na studia I stopnia w roku akademickim 2022/2023

Serdecznie gratulujemy przyjęcia na I rok studiów na Wydziale Inżynierii Chemicznej i Procesowej PW.
Prosimy o zapoznanie się z ważnymi informacjami:

1. Osoby przyjęte na studia I stopnia są zobowiązane do wniesienia opłaty za wydanie elektronicznej legitymacji studenckiej w wysokości 22 zł na konto, którego numer znajduje się na indywidualnym koncie osoby przyjętej na studia w systemie USOSWeb PW (https://usosweb.usos.pw.edu.pl). Login i hasło do systemu USOSWeb są identyczne, jak do systemu Rekrutacja PW. Opłatę należy wnieść do dnia 23 września 2022 r. W celu otrzymania legitymacji studenckiej konieczne jest dokonanie wpłaty i okazanie potwierdzenia przelewu. Uwaga: Każdy student posiada unikalny numer konta dla wnoszonych opłat. Konta dla osób nowo przyjętych na studia będą utworzone najpóźniej do końca sierpnia 2022 r.
  2. Wydziałowa inauguracja roku akademickiego 2022/2023 odbędzie się w piątek 30 września 2022 r. o 14:00. Obecność studentów I roku na inauguracji, immatrykulacji i wręczeniu legitymacji jest obowiązkowa.
  3. Po zakończeniu uroczystej inauguracji roku akademickiego zapraszamy nowo przyjętych studentów po odbiór legitymacji studenckiej. Dokument będzie wydawany w Dziekanacie studiów I stopnia (p. 178, I piętro). Warunkiem otrzymania legitymacji jest okazanie dowodu opłaty oraz złożenie zaświadczenia lekarskiego o braku przeciwwskazań do podjęcia studiów na WIChiP PW od upoważnionego lekarza medycyny pracy - lista przychodni dostępna tutaj.
  4. Zajęcia dydaktyczne w roku akademickim 2022/2023 rozpoczynają się w poniedziałek, 3 października 2022 r. Plan zajęć w semestrze zimowym będzie dostępny na stronie internetowej wydziału w dziale Studia/Studia I stopnia/Plan zajęć. Polecamy na bieżąco sprawdzać aktualności na naszej stronie internetowej.
  5. Istnieje możliwość zawarcia ubezpieczenia NNW na rok akademicki 2022/2023 - wkrótce więcej informacji w dziekanacie i na stronie internetowej WIChiP PW.

Szczegółowych informacji udziela Dziekanat Wydziału:
E- mail: weronika.wojcik@pw.edu.pl, tel.: 22 234 64 53