Warsztaty Water4All w Instytucie Badawczym Wetsus w Holandii dla studentów

Instytut badawczy Wetsus, European Center of Excellence for Sustainable Water Technology w Niderlandach organizuje tygodniowe warsztaty w marcu 2024 w ramach programu Water4All, współfinansowanego przez Unię Europejską. Warsztaty są przeznaczone dla studentów studiów I stopnia na kierunkach takich, jak inżynieria chemiczna, technologia chemiczna, biotechnologia, ochrona środowiska i pokrewnych. Tematem warsztatów będą innowacyjne technologie ochrony wody, oczyszczania ścieków i odzyskiwania surowców z odpadów ciekłych w kontekście zrównoważonego rozwoju i gospodarki o zamkniętym obiegu.

Koszty udziału w warsztatach, w tym koszty podróży i zakwaterowania, beda całkowicie pokryte z budżetu programu Water4All. Po uruchomieniu zapisów we wrześniu zainteresowani studenci powinni przesłać swoje zgłoszenie, w tym list motywacyjny i CV. Wyniki rekrutacji zostaną ogłoszone przed 1 grudnia 2023 roku. Liczba miejsc jest ograniczona. Szczegóły dotyczące programu warsztatów oraz aplikowania w materiałach informacyjnych ( pobierz (.pdf) ). Zachęcamy do aplikowania!