Trwa rekrutacja na studia I stopnia w PW!

zapisz się już teraz

Pełni pasji, zaangażowani i #zawszciekawi – tacy są studenci Politechniki Warszawskiej. Możecie do nich dołączyć! Trwa rekrutacja na studia stacjonarne I stopnia. Aby zapisać się na studia na kierunku inżynieria chemiczna i procesowa na #WIChiP musicie postępować zgodnie z instrukcjami opisanymi tutaj, ale przede wszystkim - założyć konto w IRK.

Zasady

Żeby studiować na Politechnice, czyli też na #WIChiP, trzeba spełnić określone warunki. Pierwszym krokiem jest zarejestrowanie się w systemie rekrutacyjnym IRK, a następnie:
- wybranie tam kierunków (maksymalnie 5, w tym inżynierię chemiczną i procesową na pierwszym miejscu?),
- wpisanie wyników maturalnych,
- przesłanie zaświadczeń, certyfikatów, dyplomów i innych dokumentów potrzebnych w procesie rekrutacji oraz
- uregulowanie opłaty (85 zł).
Potem przychodzi czas na kolejne kroki.
Wszystkie zasady przyjęć na studia opisaliśmy w tym miejscu.
W zeszłym roku progiem minimum na studia I stopnia na #WIChiP było 105 punktów, ale pamiętajcie, że to tylko orientacyjna liczba!

Terminy

Kiedy trzeba się zapisać na studia, uzupełnić wszystkie dane i uregulować opłatę? Macie na to czas między 5 czerwca a 10 lipca.
Terminarz rekrutacji jest nieubłagany, więc bezwzględnie przestrzegajcie wskazanych w nim dat. Pełny kalendarz znajdziecie na tej stronie.
Macie pytania o rekrutację? Przydatne kontakty prezentujemy w tym miejscu.

Powodzenia i, mamy nadzieję, do zobaczenia na studiach na #WIChiP!