Warsztaty firmy Nicols dla studentów

Warsztaty pt. Materiały pochłaniające i wolnouwalniające produkty perfumowane 2 kwietnia 2014.

#Careerflash z Biurem Karier PW

Dnia 5 czerwca 2019 roku na terenie Wydziału Inżynierii Chemicznej i Procesowej PW odbędzie się  wydarzenie studenckie #careerflash.

Serdecznie zapraszamy.

Gala Złotej Kredy 2018

W sobotę 17.11.2018 r w ramach obchodów Święta Politechniki Warszawskiej odbyła się uroczystość, podczas której wręczono nagrody "Złota Kreda 2018" dla najlepszych nauczycieli akademickich.

EYEC8

Koło Naukowe naszego Wydziału po raz ósmy organizuje

European Young Engineers Conference.

Zapraszamy do udziału!

Start rejestracji: 29 października 2018.

Konferencja Odpady 2018

Komitet Organizacyjny ma zaszczyt zaprosić Państwa

na XIV Konferencję DLA MIASTA I ŚRODOWISKA - Problemy Unieszkodliwiania Odpadów.

ichip2019.pl

Zapraszamy do udziału w 23 Ogólnopolskiej Konferencji Inżynierii Chemicznej i Procesowej. Konferencja jest organizowana przez nasz Wydział w dniach 2-5 czerwca 2019 roku w Jachrance k.Warszawy.

7. edycja European Young Engineers Conference

VII European Young Engineers

Conference organizowana przez

Koło Naukowe Inżynierii Chemicznej

i Procesowej Politechniki Warszawskiej odbędzie się

na naszym Wydziale w dniach 23-25 kwietnia 2018 r.

Seminaria wydziałowe

Zapraszamy wszystkich chętnych na seminaria wydziałowe, które odbywają się na naszym Wydziale we wtorki o 9:15 w audytorium AII. Harmonogram seminariów na bieżący semestr dostępny jest TU.

XXI Festiwal Nauki na Wydziale Inżynierii Chemicznej i Procesowej

Po raz kolejny Wydział Inżynierii Chemicznej i Procesowej PW jest współorganizatorem warszawskiego Festiwalu Nauki. Jak co roku zapraszamy każdego na Spotkania z Inżynierią Chemiczną – serię dwóch spotkań w formie wykładów oraz lekcję dla szkół podstawowych i gimnazjów.

Summer School “ Application of accelerators for radiation processing”

The Summer School “ Application of accelerators for radiation processing” was held in Warsaw on 19-23 June. The meeting was organized within ARIES  Project. Co-organizers of the conference were the Institute of Nuclear Chemistry and Technology and the International Atomic Energy Agency. Theoretical part of the meeting, lectures and discussions, took place on the Faculty of Chemical and Process Engineering.