Warsztaty i kontakty do projektów H2020

KPK serdecznie zaprasza do udziału w wydarzeniach, na których możecie Państwo nawiązać kontakty z potencjalnymi partnerami do projektów w programie Horyzont2020:

---> Ambasada Brytyjska: Zaproszenie na warsztaty "Smarting up" oraz spotkania jeden-na-jeden z brytyjskimi firmami smart cities

Ambasada Brytyjska serdecznie zaprasza na warsztaty „ Smarting up: Współpraca miast i start-upów” oraz spotkania jeden-na-jeden z brytyjskimi firmami smart cities. Warszaty odbędą się 10 marca (piątek), od godz. 9:00 w Ambasadzie Brytyjskiej, ul. Kawalerii 12 w Warszawie. W ramach warsztatów, organizowana jest misja handlowa firm „smart cities” do Polski. 17 firm zajmujących się mobilnością, transportem miejskim, big data, cyberbezpieczeństwem, foresightem oraz produkujących oświetlenie LED i oferujących rozwiązania IT dla miast poszukuje w Polsce klientów oraz partnerów do międzynarodowej ekspansji.

Osoby zainteresowane udziałem i listą firm, z którymi można się będzie spotkać zachęcamy do kontaktu bezpośrednio z ambasadą, z panią Karoliną Pawlik: mailowo - karolina.pawlik@fco.gov.uk bądź telefonicznie 22 311 02 48.

---> Warsztaty dotyczące wniosków w obszarze efektywności energetycznej:

Warsztaty organizowane są 9 marca w Londynie. Udział w nich jest bezpłatny. Dotyczyć będą konkursów na które nabór jest już otwarty, a wnioski można składać do 7 czerwca. Więcej informacji o tych konkursach znajdą Państwo na naszej stronie: {urlmobilizer="https://www.kpk.gov.pl/?p=34733">https://www.kpk.gov.pl/?p=34733. Warsztaty dają możliwość spotkania przedstawicieli jednostek przygotowujących wnioski na konkretne konkursy. Więcej szczegółów na temat warsztatów: https://www.kpk.gov.pl/?p=34733. Warsztaty dają możliwość spotkania przedstawicieli jednostek przygotowujących wnioski na konkretne konkursy. Więcej szczegółów na temat warsztatów: http://docs.euenergyfocus.co.uk/Invitation_to_H2020_proposal_development_workshop_090317.pdf.

Gdyby nie mogli Państwo uczestniczyć w warsztatach, a byli zainteresowani udziałem w konsorcjum w którymś z powyższych tematów, możecie Państwo przesłać informację o swojej jednostce i zainteresowaniach do nas, a zostanie ona udostępniona uczestnikom warsztatów.

---> Narzędzia do poszukiwania partnerów

Zachęcamy do korzystania z narzędzi do poszukiwania partnerów do projektów w różnych obszarach tematycznych:
------------> ENERGIA http://www.partnersearch.c-energy2020.eu/
------------> TRANSPORT http://www.transport-ncps.net/partner-search/
------------> ŚRODOWISKO http://partnersearch.ncps-care.eu/
------------> wszystkie tematy https://cordis.europa.eu/partners/web/guest/home%20