Szlachetna Paczka na Politechnice Warszawskiej

Szanowni Państwo, Drodzy Doktoranci i Studenci, Wszyscy Przyjaciele i Współpracownicy Wydziału,
Politechnika Warszawska po raz kolejny dołączyła do akcji Szlachetna Paczka. O działaniach na PW można przeczytać na stronie głównej naszej uczelni. Również na naszym Wydziale można wesprzeć akcję, do 7 grudnia 2020, na kilka sposobów:

• w holu głównym, naprzeciwko wind, dostępne jest ozdobione świątecznie pudełko, w którym można umieszczać produkty o długim terminie przydatności (lista produktów);
  • wpłaty pieniężne (link do zrzutki);
  • zakup prezentów specjalnych (prezenty specjalne są wymieniane przez wybrane do wsparcia rodziny).

Szlachetna Paczka Politechniki Warszawskiej to inicjatywa studencka, która jest organizowana i koordynowana także przez Studentki i Studentów naszego Wydziału. Udział nas wszystkich, Pracowników, Doktorantów i Studentów, w tej szlachetnej akcji to doskonała okazja wsparcia potrzebujących w trudnym, kończącym się 2020 roku.

informacja ogólna, wydział, studia, studenci, pracownicy, absolwenci, Stowarzyszenie Absolwentów i Pracowników WIChiP.