Szkoła letnia ENHANCE o zmianach klimatycznych

W dniach 15-28 września 2021 roku Politechnika Warszawska zorganizuje szkołę letnią „Green Campus - ENHANCE summer school on climate change”.

Zajęcia będą prowadzone w trybie hybrydowym (5 dni zdalnie i 5 stacjonarnie). Część stacjonarna w Warszawie odbędzie się w dn. 20-24 września 2021 r. Studenci będą pracowali w interdyscyplinarnych grupach. Ważną częścią szkoły letniej będą zajęcia rozwijające umiejętność pracy w zespole. Przewidzieliśmy również część kulturowo-integracyjną. Na zakończenie szkoły letniej studenci przedstawią praktyczny projekt zielonego kampusu. Za udział w szkole letniej będzie można uzyskać 4 punkty ECTS.

Więcej informacji: https://summerschool.enhance.pw.edu.pl/

Zainteresowanych studentów prosimy o przesłanie na adres enhance-wp3@pw.edu.pl krótkiego listu motywacyjnego uzasadniającego, dlaczego chcieliby uczestniczyć w szkole letniej o tej tematyce. Na tej podstawie zostaną wybrani najlepsi kandydaci. Termin zgłoszeń upływa 23 sierpnia 2021 roku.

informacja ogólna, studia, studenci.