Miło nam poinformować o sukcesach, jakie odnieśli młodzi naukowcy reprezentujący nasz Wydział na  23 Ogólnopolskiej Konferencji Inżynierii Chemicznej i Procesowej w Jachrance (2-5.06.2019 r.):

1. w konkursie kół naukowych 1 miejsce zdobyli nasi studenci zrzeszeni w Kole Naukowym Inżynierii Chemicznej i Procesowej za projekt "Mobilne stanowisko do hodowli mikroalg ALGAENOS" (autorzy  i wykonawcy projektu: inż. Paweł Antkowiak, inż. Robert Bitner, Grzegorz Pawełkiewicz, mgr inż. Rafał Podgórski, mgr inż. Michał Wojtalik)

2. w konkursie na najlepszą prezentację ustną (Best Oral Presentation Award for Young Researchers) 3 miejsce zdobył mgr inż. Piotr Cendrowski za wykład pt. "Composition analysis of multi-ingredient frozen food products  in the production line"

3. w konkursie na najlepszą prezentację ustną (Best Oral Presentation Award for Young Researchers) wyróżnienie otrzymał inż. Adrian Okołowicz za wykład pt. "The efficiency of a portable air cleaner in the reduction of local PM2.5 concentration in the indoor environment"

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy.