Program stażowy - Centrum e-Zdrowia

Zachęcamy do zapoznania się z nowym płatnym programem stażowym w Centrum e-Zdrowia.

"Jesteś studentem/studentką lub absolwentem/absolwentką kierunku technicznego, informatycznego, biznesowego lub artystycznego i chcesz zdobyć doświadczenie zawodowe w firmie realizującej największe projekty informatyczne dla ochrony zdrowia? Dołącz do programu stażowego Bądź w Centrum e-Zdrowia i przekonaj się, że szukamy właśnie Ciebie.

Zależy nam, by rozwijać Twój talent, naturalne predyspozycje i silne strony tak, abyś mógł / mogła czerpać satysfakcję z pracy. Dlatego przygotowaliśmy aż 6 ścieżek kariery, dzięki którym zdobędziesz praktyczne umiejętności w wybranych specjalizacjach.

Możesz wybrać ścieżkę: programistyczną, architektoniczną, analityczną, testerską oraz administrowania systemami IT. Nasi eksperci chętnie podzielą się doświadczeniem i przedstawią praktyczną stronę pracy w firmie informatycznej.

Na Twoją aplikację czekamy do 30 czerwca 2021 roku."

Więcej na stronie internetowej: https://cez.gov.pl/o-nas/program-stazowy/ oraz w informatorze programu.

informacja ogólna, studia, studenci, absolwenci.