PCCase - Warsztaty ze Specjalistą ds. personalnych w Grupie PCC

Biuro Karier PW oraz Grupa PCC zapraszają studentów PW na warsztaty "PCCase":

11 maja 2018, w godz. 12:15-13:00, lokalizacja: Wydział Chemiczny PW (szczegóły wkrótce).

WAŻNE: Uczestnicy warsztatów proszeni są o zabranie ze sobą telefonów komórkowych z dostępem do Internetu (będą niezbędne do pracy, umożliwimy korzystanie z WiFi).

Podczas warsztatu dowiecie się, czym zajmuje się Grupa PCC i na jakie stanowiska aktualnie prowadzone są procesy rekrutacyjne. 

To jednak nie wszystko! Specjalnie dla Was została przygotowana platforma kompetencyjna stwarzająca doskonałą okazję do rozpoznania własnych predyspozycji zawodowych i dominujących cech. Na jakich stanowiskach pożądane są Wasze kompetencje? Tego dowiecie się podczas warsztatu PCCase! 

Warsztaty poprowadzi Pani Paulina Stokłosa - Specjalista ds. personalnych w Grupie PCC.

PCC Rokita - Ambasador Polskiej Chemii:

Ambasador Polskiej Chemii to tytuł przyznawany przez kapitułę  Kampanii „Polska Chemia”, która jest autorskim projektem Polskiej Izby Przemysłu Chemicznego.

Wyróżnienie tytułem "Ambasadora Polskiej Chemii" przyznawane jest osobom, instytucjom, przedsiębiorstwom lub organizacjom, za skuteczną promocję pozytywnego wizerunku branży chemicznej , która dba o środowisko, promuje innowacyjność, tworzy miejsca pracy, respektuje zasady zrównoważonego rozwoju i jest odpowiedzialna społecznie.

Tytuł Ambasadora Polskiej Chemii otrzymało do tej pory Chemiczne Koło Naukowe Politechniki Warszawskiej "Flogiston" oraz Polski Koncern Naftowy ORLEN S.A.

Rejestracja na wydarzenie możliwa po zalogowaniu do Strefy Studenta.

Uwaga: Sprawdź również informacje o WARSZTATACH „Statystyczne planowanie eksperymentów” – liczba miejsc OGRANICZONA! - WARSZTATY

 

Kategoria: 
informacja ogólna, wydział, studia, studenci.