Termin wydarzenia:
10 października 2020

Już w najbliższą sobotę - 10 października 2020 - zapraszamy na Noc Innowacji, którą współorganizuje Koło Naukowe IChiP. Wydarzenie przybliży świat nowych technologii, cyfryzacji i nauk STEM w wydaniu całkowicie online. Nasze Koło Naukowe wraz z naukowcami Wydziału Inżynierii Chemicznej i Procesowej PW przygotowało:

1. Warsztaty z podstaw programowania dla dzieci: Programowanie – nie takie straszne jak je malują!

2. Wykłady:

- dr hab. inż. Maciej Szwast, prof. PW przedstawi, dlaczego membrany są przełomowe i istotne dla ochrony środowiska w wykładzie pt. „Membrany – przyszłość przemysłu i ochrony środowiska”.

- dr inż. Michał Lewak wyjaśni, czy modelowanie matematyczne ma przewagę nad podejściem empirycznym „Czy komputer zastąpi doświadczenia w inżynierii chemicznej?”

3. Pokazy doświadczeń: Ciekawe doświadczenia łączące naukę i inżynierię.

Więcej szczegółów na temat wydarzenia możecie Państwo znaleźć na stronie facebookowej KN IChiP.

informacja ogólna, wydział, studia, studenci, pracownicy.