Z dumą informujemy, że na liście najczęściej cytowanych naukowców na świecie World’s TOP 2% znaleźli się profesorowie z Wydziału Inżynierii Chemicznej i Procesowej Politechniki Warszawskiej: profesor Jerzy Bałdyga, profesor Leon Gradoń, profesor Stanisław Sieniutycz, a także oraz profesor K. Roel Westerterp (doktor h.c. PW), który blisko współpracował z WIChiP PW.

Lista najczęściej cytowanych naukowców na świecie World’s TOP 2% Scientists,  którą opublikowano na łamach czasopisma „PLOS Biology Journal”, została przygotowana przez Uniwersytet Stanforda we współpracy z wydawnictwem Elsevier oraz firmą SciTech Strategies. Więcej o samej liście, pozycji Politechniki Warszawskiej oraz innych naukowcach z PW znajdujących się na tej liście można przeczytać na stronie internetowej naszej uczelni.

wydział, pracownicy, nauka.