Termin wydarzenia:
4-6 kwietnia 2022

W dniach 4-6 kwietnia 2022 roku możecie wziąć udział w European Young Engineers Conference!

Konferencja jest poświęcona szerokiej tematyce badań inżynierskich, skupiających się też wokół inżynierii chemicznej. Jest kierowana do młodych naukowców - studentów, doktorantów i młodych doktorów, aby mogli zdobyć doświadczenie w prezentowaniu wyników swoich badań. EYEC organizuje Koło Naukowe Inżynierii Chemicznej i Procesowej "Venturi" we spółpracy z pracownikami i władzami Wydziału Inżynierii Chemicznej i Procesowej. To już 10 lat odkąd konferencja przyciąga młodych naukowców z całej Polski i wielu krajów, nie tylko europejskich. Poza forum do dyskusji naukowych i zbierania konferencyjnego doświadczenia przez młodych naukowców, organizatorzy EYEC zapraszają również naukowców o wiodących osiągnięciach w swoich dyscyplinach.

Zachęcamy do rejestracji i udziału w konferencji.

Zachęcamy do śledzenia informacji na fanpage'u konferencji na Facebook'u i na stronie www konferencji.

informacja ogólna, studia, pracownicy.