Ankieta dla studentów - obecność banków w mediach społecznościowych

Studenckie Koło Naukowe Statystyki przy Szkole Głównej Handlowej w Warszawie zaprasza do wzięcia udziału w badaniu, które skierowane jest do wszystkich osób studiujących na warszawskich uczelniach wyższych i dotyczy sektora bankowości w obszarze mediów społecznościowych.

Pod adresem http://sektorbankowosci.badanie.net/ znajdziecie ankietę, której wyniki posłużą nam do poznania efektu obecności banków w obszarze mediów społecznościowych. Ankieta ta jest efektem współpracy jednej z wiodących instytucji bankowych w Polsce oraz Studenckiego Koła Naukowego Statystyki przy Szkole Głównej Handlowej. Link do ankiety będzie aktywny w okresie od 6. listopada do 3. grudnia.

Zachęcamy Was do wypełnienia ankiety, zajmie to nie więcej niż kilkanaście minut.

Z góry dziękujemy za poświęcony czas.

W imieniu własnym i SKN Statystyki przy SGH w Warszawie,

Paulina Tkaczyk