Warsztaty firmy Nicols dla studentów

Warsztaty pt. Materiały pochłaniające i wolnouwalniające produkty perfumowane 2 kwietnia 2014.

Seminarium BioTech4Med „Inżynieria biomedyczna i biotechnologia w medycynie jutra”

16.04.2021: Seminarium on-line "BioTech4Med - Inżynieria biomedyczna i biotechnologia w medycynie jutra” w ramach IDUB POB "Biotechnologia i Inżynieria Biomedyczna"

Publiczna obrona doktoratu

Obrona publiczna pracy doktorskiej mgr inż. Agaty Metery (Wydział Inżynierii Chemicznej i Procesowej Politechnika Warszawska) pt. "Środowiskowo czułe emulsje wielokrotne do uwalniania chemoterapeutyków" odbędzie się dn. 24 marca 2021r. o godzinie 11:30 na platformie MsTeams.

Informacje szczegółowe na stronie Rady Naukowej Dyscypliny

Publiczna obrona doktoratu

Obrona publiczna pracy doktorskiej mgr inż. Ilony Łojszczyk (Wydział Inżynierii Chemicznej i Procesowej Politechnika Warszawska) pt. "Otrzymywanie mikrocząstek polimerowych do zastosowań medycznych" odbędzie się dn. 2 marca 2021r. o godzinie 12:30 na platformie MsTeams.

Informacje szczegółowe na stronie Rady Naukowej Dyscypliny

Publiczna obrona doktoratu

Obrona publiczna pracy doktorskiej mgr. inż, Przemysława Wojewódki (Wydział Chemiczny Politechniki Gdańskiej) pt. "Hydrodynamics and Mass Transfer in Spinning Fluids Reactor" odbędzie się dn. 17 lutego 2021r. o godzinie 10:00 na platformie MsTeams.

Informacje szczegółowe na stronie Rady Naukowej Dyscypliny

EYEC9

Koło Naukowe Inżynierii Chemicznej i Procesowej po raz kolejny organizuje międzynarodową konferencję EYEC!

9 edycja European Young Engineers Conference to wydarzenie kierowane do studentów I, II i III stopnia.

Konferencja będzie prowadzona zdalnie przez platformę MS Teams w dniach 19-21 kwietnia 2021r. i będzie bezpłatna.

Noc Innowacji 2020 na Wydziale Inżynierii Chemicznej i Procesowej

Już w najbliższą sobotę - 10 października 2020 - zapraszamy na Noc Innowacji, którą współorganizuje Koło Naukowe IChiP. Wydarzenie przybliży świat nowych technologii, cyfryzacji i nauk STEM w wydaniu całkowicie online. Nasze Koło Naukowe wraz z naukowcami Wydziału Inżynierii Chemicznej i Procesowej PW przygotowało:

1. Warsztaty z podstaw programowania dla dzieci: Programowanie – nie takie straszne jak je malują!

2. Wykłady:

International Conference on Chemistry and Chemical Engineering - ICCCE 2020

Nasza uczelnia jest współorganizatorem 11th International Conference on Chemistry and Chemical Engineering ICCCE 2020. Konferencja odbędzie się 2-4 lipca 2020 roku. Zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu!

Ze względu na pandemię, konferencja zostanie przeprowadzona zdalnie, przez Internet.

Konferencja: Chemical and Process Engineering for the Environment and Health (CPEEH-11)

Informujemy, że XI edycja konferencji naukowej “Inżynieria Procesowa w Ochronie Środowiska” połączonej z mikrosympozjum "Bioinżynieria" zaplanowana w dniach 16-19.09.2020 w Sarbinowie, w nowej formule pn. Chemical and Process Engineering for the Environment and Health (CPEEH-11) została odwołana w związku z epidemią COVID-19.

Uczestnikom, którzy planowali w niej udział, oferujemy możliwość opublikowania wyników swoich badań w formie rozdziału w recenzowanej monografii.

EYEC9

Konferencja odwołana!