Warsztaty firmy Nicols dla studentów

Warsztaty pt. Materiały pochłaniające i wolnouwalniające produkty perfumowane 2 kwietnia 2014.

International Conference on Chemistry and Chemical Engineering - ICCCE 2020

Nasza uczelnia jest współorganizatorem 11th International Conference on Chemistry and Chemical Engineering ICCCE 2020. Konferencja odbędzie się 2-4 lipca 2020 roku. Zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu!

Ze względu na pandemię, konferencja zostanie przeprowadzona zdalnie, przez Internet.

EYEC9

Konferencja odwołana!

Szczegóły na stronie konferencji

#Careerflash z Biurem Karier PW

Dnia 5 czerwca 2019 roku na terenie Wydziału Inżynierii Chemicznej i Procesowej PW odbędzie się  wydarzenie studenckie #careerflash.

Serdecznie zapraszamy.

XII Piknik Wydziałowy

Szanowni Państwo miło nam jest poinformować, że XII Piknik Wydziałowy odbędzie się dnia 15 czerwca br., początek tradycyjnie o 17:00.

Gala Złotej Kredy 2018

W sobotę 17.11.2018 r w ramach obchodów Święta Politechniki Warszawskiej odbyła się uroczystość, podczas której wręczono nagrody "Złota Kreda 2018" dla najlepszych nauczycieli akademickich.

EYEC8

Koło Naukowe naszego Wydziału po raz ósmy organizuje

European Young Engineers Conference.

Zapraszamy do udziału!

Start rejestracji: 29 października 2018.

Konferencja Odpady 2018

Komitet Organizacyjny ma zaszczyt zaprosić Państwa

na XIV Konferencję DLA MIASTA I ŚRODOWISKA - Problemy Unieszkodliwiania Odpadów.

ichip2019.pl

Zapraszamy do udziału w 23 Ogólnopolskiej Konferencji Inżynierii Chemicznej i Procesowej. Konferencja jest organizowana przez nasz Wydział w dniach 2-5 czerwca 2019 roku w Jachrance k.Warszawy.

7. edycja European Young Engineers Conference

VII European Young Engineers

Conference organizowana przez

Koło Naukowe Inżynierii Chemicznej

i Procesowej Politechniki Warszawskiej odbędzie się

na naszym Wydziale w dniach 23-25 kwietnia 2018 r.