Warsztaty firmy Nicols dla studentów

Warsztaty pt. Materiały pochłaniające i wolnouwalniające produkty perfumowane 2 kwietnia 2014.

Noc Innowacji 2020 na Wydziale Inżynierii Chemicznej i Procesowej

Już w najbliższą sobotę - 10 października 2020 - zapraszamy na Noc Innowacji, którą współorganizuje Koło Naukowe IChiP. Wydarzenie przybliży świat nowych technologii, cyfryzacji i nauk STEM w wydaniu całkowicie online. Nasze Koło Naukowe wraz z naukowcami Wydziału Inżynierii Chemicznej i Procesowej PW przygotowało:

1. Warsztaty z podstaw programowania dla dzieci: Programowanie – nie takie straszne jak je malują!

2. Wykłady:

International Conference on Chemistry and Chemical Engineering - ICCCE 2020

Nasza uczelnia jest współorganizatorem 11th International Conference on Chemistry and Chemical Engineering ICCCE 2020. Konferencja odbędzie się 2-4 lipca 2020 roku. Zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu!

Ze względu na pandemię, konferencja zostanie przeprowadzona zdalnie, przez Internet.

European Technical Coatings Congress 2020

Kongres przełożony na rok  2021

Nasz Wydział jest partnerem European Technical Coatings Congress 2020. Zapraszamy do udziału w tym prestiżowym wydarzeniu, szczególnie że po raz pierwszy odbywa się w Polsce.

Konferencja: Chemical and Process Engineering for the Environment and Health (CPEEH-11)

Informujemy, że XI edycja konferencji naukowej “Inżynieria Procesowa w Ochronie Środowiska” połączonej z mikrosympozjum "Bioinżynieria" zaplanowana w dniach 16-19.09.2020 w Sarbinowie, w nowej formule pn. Chemical and Process Engineering for the Environment and Health (CPEEH-11) została odwołana w związku z epidemią COVID-19.

Uczestnikom, którzy planowali w niej udział, oferujemy możliwość opublikowania wyników swoich badań w formie rozdziału w recenzowanej monografii.

EYEC9

Konferencja odwołana!

Szczegóły na stronie konferencji

#Careerflash z Biurem Karier PW

Dnia 5 czerwca 2019 roku na terenie Wydziału Inżynierii Chemicznej i Procesowej PW odbędzie się  wydarzenie studenckie #careerflash.

Serdecznie zapraszamy.

XII Piknik Wydziałowy

Szanowni Państwo miło nam jest poinformować, że XII Piknik Wydziałowy odbędzie się dnia 15 czerwca br., początek tradycyjnie o 17:00.

Gala Złotej Kredy 2018

W sobotę 17.11.2018 r w ramach obchodów Święta Politechniki Warszawskiej odbyła się uroczystość, podczas której wręczono nagrody "Złota Kreda 2018" dla najlepszych nauczycieli akademickich.

EYEC8

Koło Naukowe naszego Wydziału po raz ósmy organizuje

European Young Engineers Conference.

Zapraszamy do udziału!

Start rejestracji: 29 października 2018.