Publiczna obrona doktoratu

Obrona publiczna pracy doktorskiej mgr inż. Ilony Łojszczyk (Wydział Inżynierii Chemicznej i Procesowej Politechnika Warszawska) pt. "Otrzymywanie mikrocząstek polimerowych do zastosowań medycznych" odbędzie się dn. 2 marca 2021r. o godzinie 12:30 na platformie MsTeams.

Informacje szczegółowe na stronie Rady Naukowej Dyscypliny

EYEC9

Koło Naukowe Inżynierii Chemicznej i Procesowej po raz kolejny organizuje międzynarodową konferencję EYEC!

9 edycja European Young Engineers Conference to wydarzenie kierowane do studentów I, II i III stopnia.

Konferencja będzie prowadzona zdalnie przez platformę MS Teams w dniach 19-21 kwietnia 2021r. i będzie bezpłatna.

European Technical Coatings Congress 2020

Kongres odbędzie się 3-5 września 2021

Nasz Wydział jest partnerem European Technical Coatings Congress 2020. Zapraszamy do udziału w tym prestiżowym wydarzeniu, szczególnie że po raz pierwszy odbywa się w Polsce.