informacje bieżące

Poradnik "Jak w pełni wykorzystać czas studiów?"

Studentów I-go roku (i nie tylko) zapraszamy do zapoznania się z poradnikiem "Jak w pełni wykorzystać czas studiów? Rady absolwentów PW dla kandydatów i studentów." opracowanym na podstawie wywiadów z absolwentami naszej Uczelni, w tym absolwentkami i absolwentami Wydziału Inżynierii Chemicznej i Procesowej.

Poradnik dostępny jest tutaj.

Miłej lektury!

Regulamin świadczeń dla studentów PW 2021/2022

Wprowadzony został nowy regulamin Regulamin świadczeń dla studentów Politechniki Warszawskiej na rok akademicki 2021/2022 określający zasady składania i procedowania wniosków o:

Nabór do Zespołu Pieśni i Tańca PW

Zapraszamy na nabory do Zespołu Pieśni i Tańca Politechniki Warszawskiej!

Przesłuchania odbędą się 7 i 14 października o godz. 18:00 w DS "Riviera" pok. A222

Z nami będziesz mógł szkolić swój potencjał wokalny, taneczny i muzyczny, będziesz miał szansę poznać nowych ludzi i być może znaleźć przyjaciół na długie lata. Zapraszamy również do sekcji muzycznej.

ZALICZAMY WYCHOWANIE FIZYCZNE.

ATHENS - wymiana studentów europejskich uczelni technicznych

ATHENS to program, którego celem jest wymiana studentów pomiędzy czołowym europejskimi uczelniami technicznymi oraz udział we wspólnych europejskich programach rozwojowych i szkoleniowych.

Nabór studentów na wyjazdy w ramach listopadowej sesji ATHENS odbędzie się w dniach 25. września - 10. października br.

Wydziałowa Uroczystość Inauguracji Roku Akademickiego 2021/2022

DZIEKAN I RADA WYDZIAŁU INŻYNIERII CHEMICZNEJ I PROCESOWEJ

POLITECHNIKI WARSZAWSKIEJ

mają zaszczyt zaprosić na

Wydziałową Uroczystość Inauguracji Roku Akademickiego 2021/2022,

która odbędzie się w dniu 1 października 2021 roku o godzinie 13:30

w Audytorium II Gmachu Wydziału Inżynierii Chemicznej i Procesowej, ul. Waryńskiego 1.

Funkcjonowanie uczelni w semestrze zimowym 2021/2022

Według komunikatu Rektora PW, który ukazał się 7 września 2021 roku, przewidujemy, że kształcenie (we wszystkich formach) będzie prowadzone w trybie stacjonarnym mieszanym, co oznacza zdalne zajęcia dla dużych grup wykładowych i seminaryjnych oraz stacjonarne zajęcia w pozostałych przypadkach. Równocześnie...

ZALICZENIE PRAKTYK STUDENCKICH 2021

Szanowni Państwo

informacja dotycząca zaliczania Praktyk odbytych w 2021 roku będzie dostępna w październiku 2021r.

 

Szkoła letnia ENHANCE o zmianach klimatycznych

W dniach 15-28 września 2021 roku Politechnika Warszawska zorganizuje szkołę letnią „Green Campus - ENHANCE summer school on climate change”.

Projekt Tandemy językowe ENHANCE

Drogie Studentki, Drodzy Studenci,

zachęcamy Was do zgłoszenia się do projektu Tandemy ENHANCE. Dzięki projektowi będziecie mogli uczyć się języków obcych w tandemie ze studentami lub pracownikami z 7 europejskich politechnik. Dołączcie do międzynarodowej społeczności akademickiej w ramach konsorcjum ENHANCE i nawiązujcie nowe kontakty!

Wyniki II tury kwalifikacji na studia I stopnia na WIChiP PW

Informujemy, że ogłoszono wyniki II tury kwalifikacji na studia I stopnia na WIChiP PW.  Komunikat o zakwalifikowaniu jest dostępny na indywidualnym koncie kandydata w systemie IKR, zaś pełna lista osób zakwalifikowanych w II turze przedstawiona jest w załączonym pliku. 

 

Monitoring Karier Zawodowych Absolwentów PW 2021

Wraz z Biurem Karier i Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii zapraszamy do udziału w badaniu Monitoring Karier Zawodowych Absolwentów PW.

Staże studencie w IChF PAN

Instytut Chemii Fizycznej Polskiej Akademii Nauk (IChF PAN) ogłosił konkurs na staże studenckie realizowane pod opieką naukowców zatrudnionych w ramach projektu PD2PI (“From Postdoc to PI: Future leaders of ERA”, H2020, MSCA).

Więcej informacji o konkursie można znaleźć na załączonym plakacie.

Wyniki I tury kwalifikacji na studia I stopnia na WIChiP PW

Informujemy, że ogłoszono wyniki I tury kwalifikacji na studia I stopnia na WIChiP PW.  Komunikat o zakwalifikowaniu jest dostępny na indywidualnym koncie kandydata w systemie IKR, pełna lista osób zakwalifikowanych przedstawiona jest w załączonym pliku.  

Lista osób zakwalifikowanych (link).

Dokumenty osób zakwalifikowanych na studia będą przyjmowane w dniach 13-16.07.2021 r. w godzinach 9.00-15.00 w Gmachu Wydziału Inżynierii Chemicznej i Procesowej, ul. Waryńskiego 1.

Rekrutacja do Szkół Doktorskich

Od 1 lipca 2021 roku rozpoczęła się piąta już rekrutacja do Szkół Doktorskich Politechniki Warszawskiej. Informacje o Szkołach Doktorskich w PW, również o Szkole Doktorskiej nr 1, możecie znaleźć w ulotkach (PL, ENG).

Strony