Informacje bieżąceSubskrybuj Informacje

Podziękowania dla Sponsorów Pikniku Wydziałowego

W imieniu Dziekana Wydziału oraz Wszystkich Pracowników składamy Serdeczne Podziękowania Sponsorom Pikniku Wydziałowego. Szczegółowa lista wszystkich sponsorów znajduje się w linku poniżej.

23rd Polish Conference of Chemical and Process Engineering

We would like to express our heartfelt thanks to each of you who participated in 23rd Polish Conference of Chemical and Process Engineering took place in Jachranka near Warsaw 2-5 June 2019.

Odszedł Profesor Krzysztof Warmuziński

Z głębokim żalem informuję, że 2 czerwca 2019 roku zmarł

Prof. dr hab. inż. Krzysztof Warmuziński

 

 

Dyrektor Instytutu Inżynierii Chemicznej PAN w Gliwicach. Wiceprzewodniczący Komitetu Inżynierii Chemicznej i Procesowej PAN.

Stypendium Grupy Azoty Puławy

Grupa Azoty Zakłady Azotowe „Puławy” S.A. już po raz drugi przyzna stypendia dla najzdolniejszych studentów trzech uczelni, w tym Politechniki Warszawskiej.

Rejestracja kandydatów na studia I stopnia w roku akademickim 2019/2020

Od 3 czerwca 2019 roku kandydaci mogą rejestrować się na wszystkie kierunki studiów I stopnia w Politechnice Warszawskiej w systemie Rekrutacja PW. Zapisy będą przyjmowane do 7 lipca 2019 r.

Oferta stażu w fabryce Avon

Szanowni Państwo

Firm Avon oferuje staż w fabryce w Garwolinie. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo na tej stronie.

Harmonogram roku akademickiego 2019/2020

Zarządzeniem Rektora PW nr 25/2019 z dnia 21 maja 2019 r. został ogłoszony harmonogram roku akademickiego 2019/2020 - szczegóły.

Badanie opinii studentek i studentów uczelni warszawskich

Urząd m.st. Warszawy rozpoczął badanie opinii studentek i studentów na temat życia i studiowania w Warszawie. Celem badania jest zebranie opinii, potrzeb i oczekiwań studentek i studentów.

Poniedziałek, 20.05.2019 r. - zajęcia według planu zajęć w czwartek

Zgodnie z harmonogramem roku akademickiego 2018/2019 zajęcia dydaktyczne w poniedziałek, 20.05.2019 r. będą się odbywały zgodnie z planem zajęć w czwartek.

Spotkanie z pracodawcą - Procter&Gamble

W imieniu Koła Naukowego IChiP zapraszam na kolejne spotkanie z pracodawcą - tym razem działalność swojej firmy przybliżą pracownicy firmy Procter&Gamble. Przedstawiona zostanie również oferta staży dla studentów. Spotkanie odbędzie się 15 maja (środa) o godz. 10:00 w audytorium AII.

Strony

OsiągnięciaSubskrybuj Osiągnięcia