Informacje bieżące

Poradnik "Jak w pełni wykorzystać czas studiów?"

Studentów I-go roku (i nie tylko) zapraszamy do zapoznania się z poradnikiem "Jak w pełni wykorzystać czas studiów? Rady absolwentów PW dla kandydatów i studentów." opracowanym na podstawie wywiadów z absolwentami naszej Uczelni, w tym absolwentkami i absolwentami Wydziału Inżynierii Chemicznej i Procesowej.

Poradnik dostępny jest tutaj.

Miłej lektury!

Wydziałowa Uroczystość Inauguracji Roku Akademickiego 2021/2022

DZIEKAN I RADA WYDZIAŁU INŻYNIERII CHEMICZNEJ I PROCESOWEJ

POLITECHNIKI WARSZAWSKIEJ

mają zaszczyt zaprosić na

Wydziałową Uroczystość Inauguracji Roku Akademickiego 2021/2022,

która odbędzie się w dniu 1 października 2021 roku o godzinie 13:30

w Audytorium II Gmachu Wydziału Inżynierii Chemicznej i Procesowej, ul. Waryńskiego 1.

Funkcjonowanie uczelni w semestrze zimowym 2021/2022

Według komunikatu Rektora PW, który ukazał się 7 września 2021 roku, przewidujemy, że kształcenie (we wszystkich formach) będzie prowadzone w trybie stacjonarnym mieszanym, co oznacza zdalne zajęcia dla dużych grup wykładowych i seminaryjnych oraz stacjonarne zajęcia w pozostałych przypadkach. Równocześnie...

ZALICZENIE PRAKTYK STUDENCKICH 2021

Szanowni Państwo

informacja dotycząca zaliczania Praktyk odbytych w 2021 roku będzie dostępna w październiku 2021r.

 

Szkoła letnia ENHANCE o zmianach klimatycznych

W dniach 15-28 września 2021 roku Politechnika Warszawska zorganizuje szkołę letnią „Green Campus - ENHANCE summer school on climate change”.

Projekt Tandemy językowe ENHANCE

Drogie Studentki, Drodzy Studenci,

zachęcamy Was do zgłoszenia się do projektu Tandemy ENHANCE. Dzięki projektowi będziecie mogli uczyć się języków obcych w tandemie ze studentami lub pracownikami z 7 europejskich politechnik. Dołączcie do międzynarodowej społeczności akademickiej w ramach konsorcjum ENHANCE i nawiązujcie nowe kontakty!

Monitoring Karier Zawodowych Absolwentów PW 2021

Wraz z Biurem Karier i Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii zapraszamy do udziału w badaniu Monitoring Karier Zawodowych Absolwentów PW.

Staże studencie w IChF PAN

Instytut Chemii Fizycznej Polskiej Akademii Nauk (IChF PAN) ogłosił konkurs na staże studenckie realizowane pod opieką naukowców zatrudnionych w ramach projektu PD2PI (“From Postdoc to PI: Future leaders of ERA”, H2020, MSCA).

Więcej informacji o konkursie można znaleźć na załączonym plakacie.

Rekrutacja do Szkół Doktorskich

Od 1 lipca 2021 roku rozpoczęła się piąta już rekrutacja do Szkół Doktorskich Politechniki Warszawskiej. Informacje o Szkołach Doktorskich w PW, również o Szkole Doktorskiej nr 1, możecie znaleźć w ulotkach (PL, ENG).

Inżynieria chemiczna na PW ponownie najlepsza

Kierunek inżynieria chemiczna po raz kolejny zajął I miejsce w najnowszym rankingu „Perspektyw”! Poza naszym, taki wynik uzyskało 16 innych kierunków studiów realizowanych w Politechnice Warszawskiej (link). Dziękujemy wszystkim studentom, doktorantom i pracownikom Wydziału, bez których ten sukces nie byłby możliwy!

Strony