Informacje bieżące

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr inż. Aleksandry Kuźmińskiej

Szanowni Państwo,
Uprzejmie przypominamy o zdalnej publicznej obronie rozprawy doktorskiej mgr inż. Aleksandry Kuźmińskiej, która odbędzie się dnia 27.01.2022 r. o godzinie 12:00. 

Tytuł rozprawy: Otrzymywanie i modyfikacja powierzchni poliuretanowych cylindrycznych rusztowań tkankowych

Promotor: prof. dr hab. inż. Tomasz Ciach

Promotor pomocniczy: dr inż. Beata Butruk-Raszeja

Zespół ds. etyki badań naukowych z udziałem ludzi

W Politechnice Warszawskiej został powołany Zespół ds. etyki badań naukowych z udziałem ludzi. Przewodniczącym Zespołu został prof. dr hab. inż. Arkadiusz Moskal z naszego Wydziału. Informacje na temat działalności zespołu są dostępne w serwisie ogólnouczelnianym.

Link: https://www.pw.edu.pl/Zespol-ds.-etyki-badan-naukowych-z-udzialem-ludzi

Nauczanie zdalne od 24.01

Szanowni Państwo,
zgodnie z decyzją Rektora nr 7/2022 od 24 stycznia do 22 lutego 2022 roku wszystkie zajęcia dydaktyczne oraz egzaminy i inne zaliczenia na Wydziale odbywają się w trybie zdalnym.

21.12.2021 - zajęcia piątkowe we wtorek

Szanowni Państwo, Drodzy Studenci,

Przypominamy, że w dniu 21.12.2021 (wtorek) odbędą się zajęcia zgodnie z planem piątkowym.

Więcej informacji w Zarządzeniu nr 38/2021 Rektora Politechniki Warszawskiej z dnia 28 kwietnia 2021 r. w sprawie ustalenia szczegółowego harmonogramu roku akademickiego 2021/2022.

 

Serduszko Nikosia - świąteczna zbiórka charytatywna WIChiP

Koło Naukowe Inżynierii Chemicznej i Procesowej "Venturi", Wydziałowa Rada Samorządu IChiP oraz Pracownicy i Doktoranci Wydziału zapraszają do wzięcia udziału w zbiórce prowadzonej przez Fundację na rzecz dzieci z wadami serca Cor Infantis. Wspieramy malutkiego Nikosia, który urodził się z poważną wadą serca, jest po operacji, ale nadal potrzebuje wielu kosztownych zabiegów i terapii.

Konkurs na stanowisko asystenta

Informujemy o otwarciu konkursu na stanowisko asystenta w Zakładzie Biotechnologii i Inżynierii Bioprocesowej na Wydziale Inżynierii Chemicznej i Procesowej. Dokumenty należy składać w terminie od dziś do dnia 02.01.2022 w Sekretariacie Wydziału Inżynierii Chemicznej i Procesowej Politechniki Warszawskiej.

Bliższych informacji udziela: Emilia Matuszewska.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w terminie do dnia 31.01.2022.

Bezpłatne szczepienia przeciw COVID-19

Już od dzisiaj można rejestrować się na bezpłatne szczepienia przeciw COVID-19 w zorganizowanym specjalnie dla środowiska akademickiego Politechniki Warszawskiej stacjonarnym punkcie szczepień, zlokalizowanym w Przychodni CenterMed przy ul. Mochnackiego 10. Zapisy i rezerwacja terminu poprzez stronę internetową lub pod numerem telefonu 506 071 213. Oferta kierowana jest do wszystkich Pracowników oraz Studentów Politechniki Warszawskiej, w tym Studentów obcokrajowców.

Aktualizacja Galerii z rozpoczęcia roku akademickiego 2021/2022

Szanowni Państwo,

Zaktualizowana została Galeria zdjęć z inauguracji roku akademickiego 2021/2022. Galeria znajduje się tutaj. Raz jeszcze dziękuję dr inż. Krzysztofowi Wojtasowi, który jest autorem wszystkich zdjęć z galerii, za ich udostępnienie. 

Zachęcam także Państwa do kontaktu ze mną, jeżeli mają Państwo jakieś zdjęcia z życia Wydziału i chcieliby się nimi podzielić.

Rocznica śmierci prof. dr. hab. inż. Krzysztofa Szewczyka

Szanowni Państwo,

20 października 2021 przypada dziesiąta rocznica śmierci prof. dr. hab. inż. Krzysztofa Szewczyka.

Uprzejmie informujemy, że w tym dniu o godzinie 15:00 w Kościele Najświętszego Zbawiciela przy pl. Zbawiciela zostanie odprawiona Msza Święta w Jego intencji.

Wszystkie osoby pragnące razem z nami uczcić pamięć Profesora serdecznie zapraszamy do uczestnictwa we mszy św.

19. października plan czwartkowy!

Szanowni Państwo,

Przypominamy, że 19. października 2021 zajęcia odbywają się zgodnie z planem czwartkowym!

"3. pkt 1 W semestrze zimowym: 19.10.2021 r. (wtorek) odbędą się zajęcia zgodnie z planem zajęć w czwartek;"

– zgodnie z §1 ust. 3 pkt 1 Zarządzenia nr 38/2021 Rektora Politechniki Warszawskiej z dnia 28 kwietnia 2021 r. w sprawie ustalenia szczegółowego harmonogramu roku akademickiego 2021/2022.

Strony

Logowanie