7. edycja European Young Engineers Conference

Conference organizowana przez

Koło Naukowe Inżynierii Chemicznej

i Procesowej Politechniki Warszawskiej odbędzie się

na naszym Wydziale w dniach 23-25 kwietnia 2018 r.

Seminaria wydziałowe

Zapraszamy wszystkich chętnych na seminaria wydziałowe, które odbywają się na naszym Wydziale we wtorki o 9:15 w audytorium AII. Harmonogram seminariów na bieżący semestr dostępny jest TU.

Konfrencja "Inżynieria Procesowa w Ochronie Środowiska" i mikrosympozjum "Bioinżynieria 2017"

W dniach 21-22 września 2017 r. w Sarbinowie k/ Koszalina odbędzie się organizowana przez nasz Wydział X Jubileuszowa Konferencja Naukowa "INŻYNIERIA PROCESOWA W OCHRONIE ŚRODOWISKA" połączona z mikrosympozjum „Bioinżynieria 2017” STRONA KONFERENCJI

XX Festiwal Nauki na Wydziale Inżynierii Chemicznej i Procesowej

Szanowni Państwo, to już XX edycja Festiwalu Nauki, jubileuszowa! Po raz kolejny, Wydział Inżynierii Chemicznej i Procesowej PW jest współorganizatorem całego wydarzenia. Jak co roku zapraszamy każdego na Spotkania z Inżynierią Chemiczną – serię trzech spotkań w formie wykładów oraz dwie lekcje dla szkół podstawowych i gimnazjów.

Konferencja Odpady 2016

Komitet Organizacyjny ma zaszczyt zaprosić Państwa

na XIII Konferencję DLA MIASTA I ŚRODOWISKA - Problemy Unieszkodliwiania Odpadów.

5th European Young Engineers Conference EYEC5

Zapraszamy młodych naukowców - doktorantów i studentów - na piątą edycję European Young Engineers Conference (EYEC) organizowaną przez działające na naszym Wydziale  Koło Naukowe Inżynierii Chemicznej i Procesowej w dniach  20 - 22 kwietnia 2016 roku.

Uroczyste otwarcie Laboratorium Grafenowego Politechniki Warszawskiej

24 września br. odbyło się uroczyste otwarcie nowego laboratorium na naszym Wydziale.

Wizyta przedstawicieli Auburn University

W dniu 14 lipca 2015 r. gościliśmy  na Wydziale przedstawicieli władz Uniwersytetu w Auburn (Alabama, USA): prof. Chrisa Robertsa - Dziekana Samuel Ginn College of Engineering oraz prof. Marię Auad, kierującą Wydziałem Polymer and Fiber Engineering.

Walne zebranie Polskiego Towarzystwa Membranowego

W dniu 20.03.2015 na Wydziale Inżynierii Chemicznej i Procesowej odbyło się walne zebranie Polskiego Towarzystwa Membranowego. Towarzystwo wybrało nowe władze - jego Prezesem na nową 4-letnią kadencję został wybrany prof. Wojciech Kujawski z UMK w Toruniu. Funkcję Sekretarza będzie ponownie pełnił dr inż. Maciej Szwast z naszego Wydziału.