International Conference on Chemistry and Chemical Engineering - ICCCE 2020

Nasza uczelnia jest współorganizatorem 11th International Conference on Chemistry and Chemical Engineering ICCCE 2020. Konferencja odbędzie się 2-4 lipca 2020 roku. Zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu!

Ze względu na pandemię, konferencja zostanie przeprowadzona zdalnie, przez Internet.

Konferencja: Chemical and Process Engineering for the Environment and Health (CPEEH-11)

Informujemy, że XI edycja konferencji naukowej “Inżynieria Procesowa w Ochronie Środowiska” połączonej z mikrosympozjum "Bioinżynieria" zaplanowana w dniach 16-19.09.2020 w Sarbinowie, w nowej formule pn. Chemical and Process Engineering for the Environment and Health (CPEEH-11) została odwołana w związku z epidemią COVID-19.

Uczestnikom, którzy planowali w niej udział, oferujemy możliwość opublikowania wyników swoich badań w formie rozdziału w recenzowanej monografii.

EYEC9

Konferencja odwołana!

Szczegóły na stronie konferencji

EYEC8

Koło Naukowe naszego Wydziału po raz ósmy organizuje

European Young Engineers Conference.

Zapraszamy do udziału!

Start rejestracji: 29 października 2018.

Konferencja Odpady 2018

Komitet Organizacyjny ma zaszczyt zaprosić Państwa

na XIV Konferencję DLA MIASTA I ŚRODOWISKA - Problemy Unieszkodliwiania Odpadów.

ichip2019.pl

Zapraszamy do udziału w 23 Ogólnopolskiej Konferencji Inżynierii Chemicznej i Procesowej. Konferencja jest organizowana przez nasz Wydział w dniach 2-5 czerwca 2019 roku w Jachrance k.Warszawy.

7. edycja European Young Engineers Conference

VII European Young Engineers

Conference organizowana przez

Koło Naukowe Inżynierii Chemicznej

i Procesowej Politechniki Warszawskiej odbędzie się

na naszym Wydziale w dniach 23-25 kwietnia 2018 r.

Seminaria wydziałowe

Zapraszamy wszystkich chętnych na seminaria wydziałowe, które odbywają się na naszym Wydziale we wtorki o 9:15 w audytorium AII. Harmonogram seminariów na bieżący semestr dostępny jest TU.

Konfrencja "Inżynieria Procesowa w Ochronie Środowiska" i mikrosympozjum "Bioinżynieria 2017"

W dniach 21-22 września 2017 r. w Sarbinowie k/ Koszalina odbędzie się organizowana przez nasz Wydział X Jubileuszowa Konferencja Naukowa "INŻYNIERIA PROCESOWA W OCHRONIE ŚRODOWISKA" połączona z mikrosympozjum „Bioinżynieria 2017” STRONA KONFERENCJI

XX Festiwal Nauki na Wydziale Inżynierii Chemicznej i Procesowej

Szanowni Państwo, to już XX edycja Festiwalu Nauki, jubileuszowa! Po raz kolejny, Wydział Inżynierii Chemicznej i Procesowej PW jest współorganizatorem całego wydarzenia. Jak co roku zapraszamy każdego na Spotkania z Inżynierią Chemiczną – serię trzech spotkań w formie wykładów oraz dwie lekcje dla szkół podstawowych i gimnazjów.