Informacje bieżąceSubskrybuj Informacje

Konkurs na stanowisko asystenta

Informujemy o otwarciu konkursu na stanowisko asystenta w Zakładzie Biotechnologii i Inżynierii Bioprocesowej na Wydziale Inżynierii Chemicznej i Procesowej. Dokumenty należy składać w terminie od dziś do dnia 02.01.2022 w Sekretariacie Wydziału Inżynierii Chemicznej i Procesowej Politechniki Warszawskiej.

Bliższych informacji udziela: Emilia Matuszewska.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w terminie do dnia 31.01.2022.

Spotkanie informacyjne - studia II stopnia

Spotkanie informacyjne dotyczące studiów II stopnia rozpoczynających się w lutym 2022 roku odbędzie się we czwartek, 9 grudnia 2021 r. o godz. 15.15 w audytorium AII. Na spotkaniu zostaną przedstawione między m. in.:

- specjalności studiów II stopnia i przedmioty specjalnościowe,

- zasady i procedury dyplomowania na studiach inżynierskich,

- zasady rekrutacji na studia II stopnia.

Spotknie z NCBC

Drodzy Studenci,

Przekazujemy informacje dotyczące rekrutacji studentów PW (wszystkie Wydziały) do Wojsk Ochrony Cyberprzestrzeni. Spotkanie informacyjne z Narodowym Centrum Bezpieczeństwa Cyberprzestrzeni planowane jest na wtorek 14 XII, godz. 10:30 w trybie online.

Link do spotkania

Sklep Politechniki Warszawskiej

Szanowni Państwo,

Poniżej przekazujemy informację od Sklepu Politechniki Warszawskiej.

 

ERASMUS+ - spotkanie informacyjne dla studentów

Szanowni Państwo,

 

informujemy, że w grudniu Centrum Współpracy Międzynarodowej organizuje 2 spotkania informacyjne online dla studentów, którzy chcą wyjechać na studia lub praktyki w ramach Erasmus+ w roku akademickim 2022/2023.

 

Spotkanie w języku polskim:

7.12.2021 w godz. 14.00 -16.00, na platformie MS Teams

Otwarte spotkania z pracownikami firmy L’Oréal.

Drodzy Studenci!

Biuro Karier PW oraz Wydział Chemiczny PW zapraszają studentów Wydziału Chemicznego PW i Wydziału Inżynierii Chemicznej i Procesowej PW oraz wszystkich zainteresowanych studentów na otwarte spotkania z pracownikami firmy L’Oréal.

Staże studenckie - IChF PAN

Drodzy Studenci,

Udostępniamy informację o stażach studenckich w IChF PAN w ramach projektu, pt. From Postdoc to PI: Future leaders of ERA (Horyzont2020).

Więcej informacji na {urlmobilizer="https://www.pd2pi.edu.pl/fellowships/student-internships">stronie internetowej lub stronie internetowej lub plakacie.

Bezpłatne szczepienia przeciw COVID-19

Już od dzisiaj można rejestrować się na bezpłatne szczepienia przeciw COVID-19 w zorganizowanym specjalnie dla środowiska akademickiego Politechniki Warszawskiej stacjonarnym punkcie szczepień, zlokalizowanym w Przychodni CenterMed przy ul. Mochnackiego 10. Zapisy i rezerwacja terminu poprzez stronę internetową lub pod numerem telefonu 506 071 213. Oferta kierowana jest do wszystkich Pracowników oraz Studentów Politechniki Warszawskiej, w tym Studentów obcokrajowców.

Kiermasz Świąteczny PW

Atmosfera nadchodzących świąt robi się coraz bardziej wyczuwalna! Dlatego zachęcamy wszystkich do udziału w Kiermaszu Świątecznym PW!

Stypendium Rodziny Lipińśkich

Drodzy Studenci!

Strony

WydarzeniaSubskrybuj Wydarzenia

European Young Engineers Conference 2022

W dniach 4-6 kwietnia 2022 roku możecie wziąć udział w European Young Engineers Conference!

European Technical Coatings Congress 2022

 

Nasz Wydział jest partnerem European Technical Coatings Congress 2022. Zapraszamy do udziału w tym prestiżowym wydarzeniu, szczególnie że po raz pierwszy odbywa się w Polsce.

OsiągnięciaSubskrybuj Osiągnięcia