Nowa strona Wydziału już gotowa!

Szanowni Państwo,

Szanowni Państwo,

Jeśli widzicie tą wiadomość, to oznacza, że migracja zawartości naszej strony przebiegła pomyślnie! Z tego miejsca chciałbym podziękować całemu zespołowi, który pomagał mi w pracy nad stroną. Każdy z członków zespołu był nieocenioną pomocą i bez nich strona nie wyglądałaby tak dobrze. Skład zespołu:

• dr inż. Mariusz Zalewski,
  • mgr Katarzyna Kempisty,
  • mgr Dorota Musiał,
  • mgr inż. Mateusz Bartczak.

Na ostatnim etapie dużą część pracy związaną z przeniesieniem osiągnięć archiwalnych oraz karty przedmiotów wykonały dwie studentki naszego Wydziału: inż. Zuzanna Jóźwik oraz inż. Magdalena Majchrzyk.

Dziękuję także gronu dziekańskiemu za koordynację działań, a w szczególności dr inż. Wojciechowi Orciuchowi, Prodziekanowi ds. Rozwoju.

Wszystkich czytających tą informację bardzo proszę o zgłaszanie wszelkich zauważonych błędów i nieścisłości na stronie na mój adres e-mail: Karol.Ulatowski@pw.edu.pl.

Karol Ulatowski

Administrator strony