Opieka zdrowotna dla studentów

Pracując nad rozwiązaniami technicznymi firma CenterMed próbuje różnych form przekazu, w ślad za zmieniającym się otoczeniem i potrzebami społeczeństwa. Pacjenci dzięki przygotowanym aplikacjom mają możliwość wyszukania informacji o lekarzach, umówić się on-line na wizyty, sprawdzić swoje wyniki badań i historię choroby oraz wyszukać i zamówić wypisane leki w aptekach.

Wszystkie te rozwiązania i szczegółowe informacje o nich - dostępne są dla studentów krajowych i angielskojęzycznych na stronie www.zdrowystudent.pl.

Natomiast osoby zza wschodniej granicy posługujące się językiem rosyjskim, ukraińskim czy białoruskim wszelkie informacje znajdą na stronie www.zalezynam.pl.

Pozostałe informacje nt. opieki zdrowotnej dla studentów w dziale Studia --> Akademicka służba zdrowia.

informacja ogólna, studia, studenci.