Piknik Wydziałowy 2017

Z radością informujemy, że XI Piknik Wydziałowy odbędzie się w sobotę, 10 czerwca 2017 r. Zaczynamy o godz. 17:00. Zapraszamy gorąco wszystkich absolwentów, pracowników, pracowników emerytowanych oraz studentów WIChiP!

XX Festiwal Nauki na Wydziale Inżynierii Chemicznej i Procesowej

Szanowni Państwo, to już XX edycja Festiwalu Nauki, jubileuszowa! Po raz kolejny, Wydział Inżynierii Chemicznej i Procesowej PW jest współorganizatorem całego wydarzenia. Jak co roku zapraszamy każdego na Spotkania z Inżynierią Chemiczną – serię trzech spotkań w formie wykładów oraz dwie lekcje dla szkół podstawowych i gimnazjów.

Uroczyste otwarcie Laboratorium Grafenowego Politechniki Warszawskiej

24 września br. odbyło się uroczyste otwarcie nowego laboratorium na naszym Wydziale.

Piknik Edukacyjny PW

W dniach 15-16 maja 2015 roku, na terenie Kampusu Głównego Politechniki Warszawskiej, odbędzie się Piknik Edukacyjny „Od mikro do makro”. Zapraszamy wszystkich małych i dużych, samodzielnie, ze szkołą lub z rodziną.

45-lecie Wydziału

W roku 2015 nasz Wydział kończy 45 lat a Politechnika Warszawska obchodzi 100-lecie odnowienia tradycji.

Wydziałowe uroczystości jubileuszowe miały miejsce na naszej Uczelni 16 października 2015 r.

VIII Akademickie Targi Pracy "JOBBING"

Dn. 1 kwietnia 2014r. w godz. 9:30-17:00 w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbędą się Akademickie Targi Pracy.

Inżynierskie Targi Pracy

W dn. 18-19 marca b.r. w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej odbędą się Inżynierskie Targi Pracy.

Konsultacje Biura Karier PW

Dnia 8 kwietnia b.r. (wtorek) w godzinach 10:00 - 14:00 w sali 174 Biuro Karier Politechniki Warszawskiej organizuje konsultacje skierowane do studentów i absolwentów poszukujących pracy.

Piknik Wydziałowy 2014

7 czerwca odbędzie się Piknik Wydziałowy.

Szczegóły w rozwinięciu wiadomości.