People

List of employees

Academic Staff and Research Scientists
Name Room Phone E-mail
Adach Anna, dr inż.
512
+48 22 234 64 94
Anna.Adach@pw.edu.pl
Bałdyga Jerzy, prof. dr hab. inż.
411
+48 22 234 63 76
+48 22 825 60 37
Jerzy.Baldyga@pw.edu.pl
Bąk Agata, dr inż.
423
+48 22 234 63 15
Agata.Bak@pw.edu.pl
Butruk-Raszeja Beata, dr inż.
505
+48 22 234 64 19
Beata.Raszeja@pw.edu.pl
Cherbański Robert, dr inż.
526
+48 22 234 63 74
Robert.Cherbanski@pw.edu.pl
Ciach Tomasz, prof. nzw. dr hab. inż.
517
+48 22 234 63 95
Tomasz.Ciach@pw.edu.pl
Dąbkowska Katarzyna, dr inż.
515
+48 22 234 62 72
Katarzyna.Dabkowska@pw.edu.pl
Dłuska Ewa, prof. nzw. dr hab. inż.
509
+48 22 234 62 96
Ewa.Dluska@pw.edu.pl
Gac Jakub, dr inż.
325
+48 22 234 65 08
Jakub.Gac@pw.edu.pl
Gierej Maciej, dr inż.
182
+48 22 234 63 10
Maciej.Gierej@pw.edu.pl
Gierycz Paweł, prof. dr hab. inż.
217
+48 22 825 93 24
Pawel.Gierycz@pw.edu.pl
Gradoń Leon, prof. dr hab. inż.
314
+48 22 234 62 79
+48 22-825-91-80
Leon.Gradon@pw.edu.pl
Grzybowski Piotr, dr inż.
317
+48 22 234 63 71
Piotr.Grzybowski@pw.edu.pl
Henczka Marek, prof. nzw. dr hab. inż.
408
+48 22 234 64 36
Marek.Henczka@pw.edu.pl
Hubacz Robert, dr inż.
523
+48 22 234 64 94
Robert.Hubacz@pw.edu.pl
Huettner Michał, dr inż.
235
+48 22 234 62 75
Michal.Huettner@pw.edu.pl
Jackiewicz-Zagórska Anna, dr inż.
312
+48 22 234 62 47
Anna.Jackiewicz@pw.edu.pl
Jasińska Magdalena, dr hab. inż.
405
+48 22 234 63 18
Magdalena.Jasinska@pw.edu.pl
Jaworska Małgorzata, prof. nzw. dr hab. inż.
516
+48 22 234 64 13
Malgorzata.Jaworska@pw.edu.pl
Kołtuniewicz Andrzej, prof. dr hab. inż.
501
+48 22 234 62 20
Andrzej.Koltuniewicz@pw.edu.pl
Krasiński Andrzej, dr inż.
307
+48 22 234 64 93
Andrzej.Krasinski@pw.edu.pl
Krzysztoforski Jan, dr inż.
426
+48 22 234 64 38
Jan.Krzysztoforski@pw.edu.pl
Krzywda Roman, dr inż.
234
+48 22 234 62 74
Roman.Krzywda@pw.edu.pl
Lewak Michał, dr inż.
508
+48 22 234 62 89
Michal.Lewak@pw.edu.pl
Machniewski Piotr, dr inż.
510
+48 22 234 63 77
Piotr.Machniewski@pw.edu.pl
Makowski Łukasz, dr hab. inż.
417
+48 22 234 62 94
Lukasz.Makowski.ichip@pw.edu.pl
Małolepszy Artur, dr
415
+48 22 234 64 18
Artur.Malolepszy@pw.edu.pl
Markowska-Radomska Agnieszka, dr inż.
506
+48 22 234 64 95
Agnieszka.Markowska@pw.edu.pl
Mazurkiewicz-Pawlicka Marta, dr inż.
415
+48 22 234 64 18
Marta.Pawlicka@pw.edu.pl
Molga Eugeniusz, prof. dr hab. inż.
527
+48 22 234 62 93
Eugeniusz.Molga@pw.edu.pl
Moniuk Władysław, dr hab. inż.
503
+48 22 234 63 14
+48 22 825 85 64
Wladyslaw.Moniuk@pw.edu.pl
Moskal Arkadiusz, prof. nzw. dr hab. inż.
323
+48 22 234 64 15
Arkadiusz.Moskal@pw.edu.pl
Odziomek Marcin, dr inż.
306
+48 22 234 63 98
Marcin.Odziomek@pw.edu.pl
Oleniak Janusz, dr inż.
427
+48 22 234 64 39
Janusz.Oleniak@pw.edu.pl
Orciuch Wojciech, dr inż.
404
+48 22 234 64 91
Wojciech.Orciuch@pw.edu.pl
Paszek Eugeniusz, dr inż.
427
+48 22 234 64 39
Eugeniusz.Paszek@pw.edu.pl
Penconek Agata, dr inż.
324
+48 22 234 63 98
Agata.Penconek@pw.edu.pl
Pilarek Maciej, dr hab. inż.
514
+48 22 234 62 72
Maciej.Pilarek@pw.edu.pl
Podgórska Wioletta, prof. nzw. dr hab. inż.
410
+48 22 234 65 94
Wioletta.Podgorska@pw.edu.pl
Poświata Artur, dr inż.
219
+48 22 234 63 60
Artur.Poswiata@pw.edu.pl
Przekop Rafał, dr inż.
304
+48 22 234 63 51
Rafal.Przekop@pw.edu.pl
Rożeń Antoni, dr hab. inż.
409
+48 22 234 64 35
Antoni.Rozen@pw.edu.pl
Rudniak Leszek, dr inż.
525
+48 22 234 62 93
Leszek.Rudniak@pw.edu.pl
Sobieszuk Paweł, dr hab. inż.
504
+48 22 234 63 19
Pawel.Sobieszuk@pw.edu.pl
Sosnowski Tomasz, prof. dr hab. inż.
305
+48 22 234 62 78
Tomasz.Sosnowski@pw.edu.pl
Stobiński Leszek, dr hab.
401
+48 22 234 64 18
Leszek.Stobinski@pw.edu.pl
Szwast Maciej, dr inż.
326
+48 22 234 64 16
Maciej.Szwast@pw.edu.pl
Szwast Zbigniew, prof. dr hab. inż.
218
+48 22 825 63 40
Zbigniew.Szwast@pw.edu.pl
Wąsowski Tomasz, dr inż.
310
+48 22 234 64 92
Tomasz.Wasowski@pw.edu.pl
Wrzesińska Bogumiła, dr inż.
308
+48 22 234 63 23
Bogumila.Wrzesinska@pw.edu.pl
Zalewski Mariusz, dr inż.
231
+48 22 234 75 01
Mariusz.Zalewski@pw.edu.pl
PhD students
Name Room Phone E-mail
Dobrowolska Katarzyna, mgr inż.
315
+48 22 234 64 96
Katarzyna.Dobrowolska.dokt@pw.edu.pl
Dorosz Agata, mgr inż.
309
+48 22 234 63 75
Agata.Dorosz.dokt@pw.edu.pl
Jabłczyńska Katarzyna, mgr inż.
168B
+48 22 234 63 29
Katarzyna.Jablczynska.dokt@pw.edu.pl
Janczewska Magdalena, mgr inż.
168B
+48 22 234 63 29
Magdalena.Janczewska.dokt@pw.edu.pl
Kiziukevich Daniel Tomash, mgr inż.
425
+48 22 234 64 37
Daniel.Kiziukevich.dokt@pw.edu.pl
Kopeć Kamil, mgr inż.
043
+48 22 234 63 27
Kamil.Kopec.dokt@pw.edu.pl
Kotowicz Michał, mgr inż.
407
+48
Michal.Kotowicz.dokt@pw.edu.pl
Kotra Karolina, mgr inż.
316
+48
Karolina.Konicka.dokt@pw.edu.pl
Kowalczyk Piotr, mgr inż. Piotr.Kowalczyk.dokt@pw.edu.pl
Kramek-Romanowska Katarzyna, mgr inż.
309
+48 22 234 63 75
Katarzyna.Romanowska.dokt@pw.edu.pl
Kulikowska Aleksandra Anna, mgr inż.
416
+48 22 234 63 18
Aleksandra.Darlak.dokt@pw.edu.pl
Kuźmińska Aleksandra, mgr inż.
043
+48 00 22 234 63 27
Aleksandra.Kuzminska.dokt@pw.edu.pl
Latocha Joanna, mgr inż. Joanna.Latocha.dokt@pw.edu.pl
Łojszczyk Ilona, mgr inż.
416
+48 22 234 63 18
Ilona.Lojszczyk.dokt@pw.edu.pl
Mańkowski Mateusz, mgr inż.
615
+48
Mateusz.Mankowski.dokt@pw.edu.pl
Metera Agata, mgr inż.
406
+48 22 234 63 25
Agata.Metera.dokt@pw.edu.pl
Michalczuk Urszula, mgr inż.
309
+48 22-234-63-75
Urszula.Michalczuk.dokt@pw.edu.pl
Nowak Bartosz, mgr inż.
311
+48 22 234 62 87
Bartosz.Nowak.dokt@pw.edu.pl
Podgórski Rafał, mgr inż. Rafal.Podgorski.dokt@pw.edu.pl
Polak Daniel, mgr inż.
316
+48
Daniel.Polak.dokt@pw.edu.pl
Poniatowska Aleksandra, mgr inż. Aleksandra.Poniatowska.dokt@pw.edu.pl
Stefanek Agata, mgr inż.
043
+48 22 234 63 27
Agata.Stefanek.dokt@pw.edu.pl
Sztuk-Sikorska Ewa, mgr inż.
49
+48 22 234 64 96
Ewa.Sikorska.dokt@pw.edu.pl
Tarabasz-Kosowska Katarzyna, mgr inż.
406
+48 22 234 63 25
Katarzyna.Kosowska.dokt@pw.edu.pl
Trzaskowska Paulina, mgr inż.
168B
+48 22 234 63 29
Paulina.Trzaskowska.dokt@pw.edu.pl
Trzaskowski Maciej, mgr inż.
168B
+48 22 234 63 29
Maciej.Trzaskowski.dokt@pw.edu.pl
Tyl Grzegorz, mgr inż.
414
+48 22 234 63 22
Grzegorz.Tyl.dokt@pw.edu.pl
Werner Łukasz, mgr inż.
315
+48 22 234 64 96
Lukasz.Werner.dokt@pw.edu.pl
Wierzba Patrycja, mgr inż.
311
+48 22 234 62 87
Patrycja.Wierzba.dokt@pw.edu.pl
Wojasiński Michał, mgr inż.
616
+48
Michal.Wojasinski.dokt@pw.edu.pl
Wojtalik Michał, mgr inż.
407
+48
Michal.Wojtalik.dokt@pw.edu.pl
Wojtas Krzysztof, mgr inż.
414
+48 22 234 63 22
Krzysztof.Wojtas.dokt@pw.edu.pl
Wolak Barbara, mgr inż.
035
+48 22 234 63 27
Barbara.Wolak.dokt@pw.edu.pl
Administration Staff
Name Room Phone E-mail
Brzózka Krystyna, mgr inż.
176
+48 22 234 65 77
Krystyna.Brzozka@pw.edu.pl
Juszczyk Piotr,
177
+48 22 234 62 92
Piotr.Juszczyk@pw.edu.pl
Przybylak Dorota,
177
+48 22 234 62 92
Dorota.Przybylak@pw.edu.pl
Różycki Maciej, mgr
183
+48 22 234 63 53
Maciej.Rozycki@pw.edu.pl
Ryszkowski Paweł,
177
+48 22 234 62 92
Pawel.Ryszkowski@pw.edu.pl
Styrna Violetta, mgr
175
+48 22 234 62 08
Violetta.Styrna@pw.edu.pl
Zielińska Katarzyna, mgr
176
+48 22 234 65 77
Katarzyna.Zielinska@pw.edu.pl
Laboratory staff
Name Room Phone E-mail
Duszak Jolanta, mgr inż.
035
+48 22 234 63 27
Jolanta.Duszak@pw.edu.pl
Kaczyński Andrzej,
045
+48 22 234 63 94
Andrzej.Kaczynski@pw.edu.pl
Kowalski Krzysztof,
Warsztat
+48 22-234-63-26
Krzysztof.Kowalski@pw.edu.pl
Kurowski Szczepan,
4
+48 22 234 63 28
s.kurowski@ichip.pw.edu.pl
Lis Stefan, inż.
4
+48 22 234 63 28
Werner Sławomir,
Warsztat
+48 22 234 63 26
Slawomir.Werner@pw.edu.pl
Żółtowska Grażyna,
106
+48 22 234 63 70
Grazyna.Zoltowska@pw.edu.pl
Dean's office employees
Name Room Phone E-mail
Fronc Agnieszka,
173
+48 22 234 63 69
+48 22 825 14 40
Agnieszka.Fronc@pw.edu.pl
Idzińska Ewa, mgr inż.
178
+48 22 234 64 53
Ewa.Idzinska@pw.edu.pl
Kula Karolina, mgr inż.
173
+48 22 234 63 70
Karolina.Kula@pw.edu.pl
Lewczuk Anna, mgr
173
+48 22 234 6369
+48 22 825 14 40
Anna.Lewczuk@pw.edu.pl
Walicka-Słowikowska Jolanta , mgr
179
+48 22 234 65 09
Jolanta.Walicka@pw.edu.pl
Library employees
Name Room Phone E-mail
Dąbrowska Katarzyna, mgr
602
+48 22 234 63 35
Katarzyna.Dabrowska@pw.edu.pl
Kwaśna Dorota, mgr
602
+48 22 234 63 35
Dorota.Kwasna@pw.edu.pl
Service employees
Name Room Phone E-mail
Jałocha Ewa,
Szatnia
+48 22 234 63 12
Ewa.Jalocha@pw.edu.pl
Łapińska Barbara,
Portiernia
+48 22 234 63 12
Barbara.Lapinska@pw.edu.pl
Męczyńska Mirosława,
Portiernia
+48 22 234 63 12
Miroslawa.Meczynska@pw.edu.pl
Wiśniewska Dorota,
Szatnia
+48 22 234 63 12
Dorota.Wisniewska.ichip@pw.edu.pl
Wójtowicz Jerzy,
46
+48 22 234 64 97
Jerzy.Wojtowicz.ichip@pw.edu.pl